Taniec z gwiazdami 2021 - Izabela Janachowska w roli prowadzącej show?! Zajmie miejsce Pauliny Sykut-Jeżyny?

2021-07-22 11:35 kg
Izabela Janachowska
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Wielkimi krokami zbliża się dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Po raz kolejny aktorzy, muzycy, sportowcy oraz celebryci zaprezentują na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Poznaliśmy już uczestników nadchodzącej odsłony show, a wśród nich znaleźli się między innymi Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba oraz Izabela Małysz. Wszystko wskazuje na to, że nowa edycja hitowego programu Polsatu będzie obfitowała w niespodzianki. Jedną z nich jest zmiana w gronie prowadzących. Izabela Janachowska zajmie miejsce Pauliny Sykut-Jeżyny?!

Taniec z gwiazdami 2021 - Izabela Janachowska w roli prowadzącej show?! Jesienią 2021 roku premierę będzie mieć dwunasta edycja Tańca z gwiazdami. Widzowie będą mieli okazję podziwiać taneczne umiejętności uczestników show, wśród których pojawią się: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Czy oprócz nowych uczestników w show będziemy mieli okazję oglądać nowych prowadzących?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Taniec z gwiazdami 2021 - Izabela Janachowska nową prowadzącą?

Izabela Janachowska to prezenterka telewizyjna, ekspertka ślubna, businesswoman oraz była tancerka, którą widzowie poznali dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami stacji TVN. W latach 2009-2011 występowała w show w roli tancerki, a jej partnerami byli: Wojciech Medyński, Radosław Majdan, Przemysła Saleta, Paweł Staliński, Zbigniew Urbański. W 2014 roku gwiazda zadebiutowała w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami Polsatu i partnerowała Rafałowi Brzozowskiemu. Po udziale w pierwszej edycji nowej odsłony show, tancerka doznała kontuzji, przez którą zakończyła karierę taneczną. Wówczas odkryła zupełnie nową pasję i została ekspertką ślubną. 

Od 2015 roku na antenie TVN Style prowadziła szereg programów, w tym: I nie opuszczę cię aż do ślubu oraz W czym do ślubu. Pod koniec lipca 2021 roku media obiegła informacja, że Izabela Janachowska zakończyła współpracę ze stacją TVN. Jak poinformował portal Pomponik.pl, gwiazda już wkrótce zadebiutuje w roli prowadzącej Tańca z gwiazdami! Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda nie zajmie miejsca Pauliny Sykut-Jeżyny, a jedynie dołączy do grona prowadzących i będzie naprzemiennie z Sykut-Jeżyną prowadzić taneczne show Polsatu. Jak Janachowska poradzi sobie w roli prowadzącej Tańca z gwiazdami? O tym przekonamy się już pod koniec sierpnia 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE