Elif 1100, 1101, 1102, 1103, 1104 streszczenie: Emirhan wykrzykuje, że Şafak nie jest jego ojcem. Asli informuje Kerema, że odchodzi z pracy

2021-11-29 8:03 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1100, 1101, 1102, 1103, 1104 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1100-1104 odbędzie się w dniach 29 listopada - 3 grudnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1100, 1101, 1102, 1103, 1104. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1100-1104 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1100

Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif. Wpada mu w ucho wzmianka o Mahirze. Pomiędzy Keremem a Asli dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat Melek. Tymczasem Melek po raz kolejny sprzeciwia się niesprawiedliwym rządom Fidan. Współwięźniarki są pod wrażeniem odwagi Melek. Upokorzona Fidan z niecierpliwością wyczekuje dalszych instrukcji Kiymet. Leman dogadza Emirhanowi, a chłopiec coraz bardziej się rozbestwia. Şafak sprawdza wyniki egzaminów. Okazuje się, że Emirhan wypadł bardzo słabo. Şafak ku swojemu niedowierzaniu odkrywa, że chłopiec ukradł mu klucz z odpowiedziami, ale pomylił przedmioty. Po rozmowie z pasierbem, głęboko zawiedziony Şafak stawia chłopcu najniższą ocenę. Emirhan czuje się skrzywdzony. 

Elif - odcinek 1101

Asli zwierza się Birce ze swoich uczuć do Kerema. Młoda kobieta dochodzi do wniosku, że nie może z nim dłużej pracować. Przyjaciółka namawia ją, żeby dała sobie trochę czasu. Kerem próbuje nawiązać nić porozumienia z Elif, jednak jej żal jest zbyt duży i nawet nie chce z nim rozmawiać. Kerem czuje się winny z powodu dziewczynki, wierzy jednak, że postąpił słusznie. Emirhan żali się Tufanowi na to, jak niesprawiedliwie potraktował go Şafak. Tufan wykorzystuje to, żeby nastawić chłopca przeciwko ojczymowi. W tym samym czasie Şafak opowiada Jülide o postępku Emirhana. Jülide jest bardzo zaniepokojona tym, jak bardzo zmienił się jej syn. Emirhan coraz bardziej buntuje się przeciwko Şafakowi. W złości wykrzykuje, że Şafak nie jest jego ojcem. Atmosfera w domu staje się nieprzyjemna. 

Elif - odcinek 1102

Emirhan jest zły na Şafaka za jedynkę z testu. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty. Więźniarki szykują listę zakupów. Melek prosi pozostałe osadzone, żeby zrobiły zbiórkę dla kobiet, które nie mają pieniędzy. Fidan zmawia się ze strażniczką i kobiety zabierają zebrane przez Melek pieniądze. Kerem jest zaniepokojony rozkojarzeniem Mahira. Przeczuwa, że może chodzić o Asli. Jülide postanawia porozmawiać z Tufanem. Ma nadzieję, że mężczyzna zmieni postępowanie i będzie wychowywał syna, jak należy. Asli postanawia odejść z holdingu. Mahir próbuje jednak odwieść ją od tej decyzji. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1103

Fidan nie pozwala więźniarkom usiąść do posiłku, Melek, wbrew zakazowi dzieli się z nimi jedzeniem. Sytuacja między Melek a Fidan robi się coraz bardziej napięta. Asli informuje Kerema, że odchodzi z pracy. Nie wie jednak, że umowa przewiduje wysoką karę w przypadku przedwczesnego odejścia. Jest zszokowana, gdy Kerem wykorzystuje ten zapis, aby zatrzymać ją w firmie. Hümeyra rozmawia o tej sytuacji z Keremem. Prowokuje go, a on ostatecznie przyznaje, że jest zakochany w Asli. Ta jednak w rozmowie z Birce zarzeka się, że z powodu Melek jej uczucia do Kerema wygasły. 

Elif - odcinek 1104

Asli bardzo niechętnie idzie do pracy. Gdy jest w holdingu dzwoni do niej Elif z prośbą, by zaprowadziła ją na widzenie z Melek. Asli obiecuje dziewczynce, że pojadą do więzienia, nie ma jednak odwagi poprosić Kerema o pół dnia wolnego. Gdy posłuchawszy rady Mahira wymyka się z firmy bez słowa, natyka się na Kerema. Ten każe jej wracać do pracy. Elif jest załamana na wieść, że nie odwiedzi mamy. Ku jej zaskoczeniu Kerem zawozi ją na widzenie z Melek. Kobieta jest mu wdzięczna za spotkanie z córką. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE