Echo serca - obsada. Kto zagra w nowym serialu TVP? Sylwetki bohaterów

2019-02-02 21:46
Echo serca - bohaterowie serialu TVP
Autor: Materiały prasowe TVP

Telewizja Polska startuje niebawem z nowym serialem. Których aktorów zobaczymy w obsadzie Echo serca?

Echo serca - obsada serialu TVP wywołuje spore oczekiwania wobec tej produkcji. Kogo będziemy już niebawem mogli oglądać na małym ekranie i o czym dokładnie opowiada fabuła Echa serca? Czy szykuje się powtórka z Na dobre i na złe lub Diagnozy? Sprawdź, co wiadomo o nowym serialu medycznym Telewizji Polskiej.

Sanatorium miłości - uczestnicy. Kim są bohaterowie programu TVP?

Echo serca - o czym jest nowy serial TVP?

Główną bohaterką produkcji jest psycholog Magdalena Borska, która postanawia wrócić do Polski po kilku latach nieobecności i rozpoczyna pracę w szpitalu. Główna bohaterka będzie zmagać się z problemami, z jakimi będą przychodzić do niej pacjenci, jednak kłopoty będzie sprawiało jej także dogadanie się z innymi pracownikami szpitala.

Echo serca - obsada

Kto jest kim w serialu TVP? Przedstawiamy głównych aktorów oraz sylwetki ich bohaterów:

Magda (KAMILLA BAAR-KOCHAŃSKA) – uczuciowa, ciepła, lubiana, otwarta idealistka, współczująca, wrażliwa psycholog, która chce być profesjonalna i nie chłonąć jak gąbka czyjegoś cierpienia. Choć bardzo stara się to ukryć, wszystko dotyka ją mocniej niż powinno. Próbuje nie okazywać emocji. Zraniona w ostatnim związku, szuka swojego miejsca w świecie. Jest szczera do bólu i nonkonformistyczna, choć życie ciągle podpowiada jej, żeby lawirować, nie wychylać się i twardo stąpać po ziemi. Zna się na ludziach i dlatego jest dobra w swoim fachu.

Jan (ANTONI PAWLICKI) – 35 lat, męski, charyzmatyczny, ale jednocześnie ciepły. Chirurg z powołania, obdarzony wyjątkowym talentem. Powszechnie lubiany i podziwiany. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, ale ufa intuicji. Spontaniczny, impulsywny, nie potrafi związać się na dłużej z żadną kobietą. Sam przed sobą tłumaczy to sobie, że to z powodu jego córeczki, Poli, ale prawda jest taka, że Jan nie nadaje się do poważnego związku. Za bardzo pochłania go praca. Do pacjentów Jan odnosi się z szacunkiem i empatią

Andrzej (PRZEMEK SADOWSKI) – 37 lat. Choć jest pracowity i dokładny, zawsze pozostawał w cieniu swojego genialnego kolegi Jana, któremu zazdrości talentu. Sztywny, typ służbisty, nie umie zjednywać sobie ludzi. Pozornie pozbawiony emocji, choć tak naprawdę targają nim zazdrość, ambicja oraz, przede wszystkim miłość do żony – Ewy.

Joanna (JULIA POGREBIŃSKA) – 32 lata, lekarz anestezjolog, przez ponad dwa lata pracowała, jako anestezjolog na oddziale dziecięcym, stąd jej ogromna wiedza z medycyny dziecięcej. Studiowała medycynę, bo oboje jej rodzice są lekarzami. Wyszła za mąż za Bartka, bo był męski, niebywale przystojny i zabiegał o jej względy. Joanna jest atrakcyjną kobietą, z charakterem. Zawsze dostaje to co chce.

Irena (DOROTA SEGDA) – 55 lat, dyrektorka szpitala. Spokojna, stateczna, bezwzględna, egzekwująca swoją wolę na pracownikach dużo skuteczniej niż Andrzej. Początkowo przez swoją surowość budząca w Magdzie niepewność, okaże się być osobą nie tylko silną, ale też sprawiedliwą.

Danuta (DOROTA POMYKAŁA) – 62 lata, matka Jana, opuszczona przez męża dla młodszej partnerki. Nigdy nie pracowała. Zawsze zajmowała się domem, rodziną: mężem, później Janem, aż w końcu wnuczką Polą. Niedługo zorientuje się, że skupiając się tylko na rodzinie, życie przeciekło jej przez palce. Zapragnie przygód, uniesień, miłości.

Echo serca - kiedy premiera?

Serial Echo serca zadebiutuje we wtorek, 15 stycznia w TVP1, o godzinie godz. 21:40. 

NAJNOWSZE