Dziewczyny z Dubaju - gdzie obejrzeć film Dody?

2021-07-22 11:28 Alicja Wójcik
Dziewczyny z Dubaju
Autor: Materiały Prasowe

O tym filmie było głośno na wiele, wiele miesięcy przed premierą! O tym, że duet producencki składający się z Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia rozpoczyna pracę nad filmem inspirowanym książką Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju, pierwszy raz usłyszeliśmy już pod koniec 2019 roku. Zdjęcia do kontrowersyjnej produkcji rozpoczęły się już w czerwcu 2020 roku, jednak pandemia i panujące obostrzenia przesunęły pracę nad Dziewczynami z Dubaju.

Dziewczyny z Dubaju - gdzie obejrzeć film Dody? Czy będzie dostępny na Netflix? Odpowiedzi na te pytania nurtują nie tylko fanów wokalistki. Dziewczyny z Dubaju to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Początkowo jego premiera zaplanowana była już na styczeń 2021, jednak musiała zostać znacznie przesunięta.

Dziewczyny z Dubaju - gdzie obejrzeć film?

W połowie czerwca odbył się zamknięty pokaz Dziewczyn z Dubaju dla osób pracujących przy tym projekcie. Wiele osób było przekonanych, iż oznacza to, że Dziewczyny z Dubaju trafią do kin jeszcze wiosną lub latem, jednak Doda wyjawiła, że film będzie miał oficjalną premierę dopiero jesienią. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak z pewnością produkcja trafi na ekrany kin. Póki co trudno stwierdzić, czy i kiedy film będzie dostępny również na platformach streamingowych jak Netflix. Jeśli tak się stanie, raczej nie nastąpi to bardzo szybko - w zeszłym roku wielu producentów decydowało się na taki krok ze względu na zamknięte z powodu obostrzeń kina. Więcej szczegółów poznamy zapewne bliżej premiery Dziewczyn z Dubaju.

Dziewczyny z Dubaju - o czym jest film?

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE