Dziewczyny z Dubaju - 5 powodów, dla których warto czekać na kontrowersyjny film Marii Sadowskiej

2021-07-01 15:42 Adrian Rybak
Dziewczyny z Dubaju
Autor: Materiały Prasowe

Dziewczyny z Dubaju to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany film 2021 roku! Od wielu miesięcy jest o nim głośno i cały showbiznes czeka na jego premierę. Film porusza kontrowersyjny wątek polskich celebrytek, które wyjeżdżają do Dubaju aby pracować jako prostytutki. Tak zwana "afera dubajska" od lat była tematem, którego bało się wiele osób. Nadchodzący film ma pokazać całą prawdę o twarzach ze ścianek i czerwonych dywanów. Co prawda premiera Dziewczyn z Dubaju zapowiadana jest dopiero na jesień 2021, ale już teraz możemy podać 5 powodów, dla których warto będzie pójść do kina.

Reżyser

Reżyserem filmu Dziewczyny z Dubaju jest artystka, którą znają prawie wszyscy Polacy. Mowa o Marii Sadowskiej, która w ostatnich latach zdobyła dużą popularność przez swój udział w programie The Voice of Poland w roli trenerki. Nie jest to jednak jej debiut reżyserski. Wcześniej zrobiła także inny popularny i kontrowersyjny film - Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Fabuła

Film opowiada o Emi - młodej i ambitnej dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… 

Producentka

Dziewczyny z Dubaju to bardzo wyczekiwana produkcja nie tylko z powodu kontrowersyjnej fabuły, ale także z powodu producentki, która stoi za tym projektem. Jest nią Dorota Rabczewska, czyli Doda. Wszyscy są ciekawi, jak Doda poradzi sobie w tej roli. Sama piosenkarka jest bardzo podekscytowana i - jak mówi - jest zadowolona z efektu.

Obsada

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Muzyka

W filmie nie może zabraknąć dobrej muzyki. Biorąc pod uwagę, że za jego powstaniem stoją Doda i Maria Sadowska, czyli dwie piosenkarki, można być pewnym, że ten element będzie dopracowany. Znamy już piosenkę, która promuje film. Nazywa się Don't Wanna Hide i śpiewa go sama Doda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE