Star Voice. Gwiazdy mają głos - prowadzący. Kto poprowadzi nowe show TVP2?

2020-02-25 8:15 kw
Star Voice. Gwiazdy mają głos
Autor: wbf

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego programu Telewizji Polskiej, który ma szansę stać się prawdziwym hitem stacji. Mowa oczywiście o Star Voice. Gwiazdy mają głos, który formułą bardzo przypomina show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uczestnikami nowego programu będą gwiazdy, sportowcy i dziennikarze, którzy zmierzą się ze sobą wokalnie. Zaśpiewają największe przeboje, a ich występy oceni gwiazdorskie jury. Kto pojawi się w roli prowadzących?

Star Voice. Gwiazdy mają głos - prowadzący. Kto poprowadzi nowe show TVP2? Telewizja Polska ma w swojej ofercie programy, które cieszą się ogromną popularnością wśród telewidzów. Mowa tu oczywiście o Dance, Dance, Dance, The Voice of Poland czy też The Voice Kids. Już niedługo na antenie TVP zadebiutuje nowe show - Star Voice. Gwiazdy mają głos, w którym udział wezmą znane osoby. Będą walczyć o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - o co chodzi w nowym show?

W nowym programie Telewizji Polskiej aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondrackova; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, Mariusz Kałamaga. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - prowadzący

Nowy muzyczny program Star Voice. Gwiazdy mają głos poprowadzą aktorka Michalina Sosna oraz hokeista Mariusz Czerkawski

NAJNOWSZE