Dzień dobry, kocham Cię! Polsat 13.02.2020 - obsada, powtórka komedii romantycznej

2020-02-12 15:45
Dzień dobry, kocham Cię! Polsat 13.02.2020
Autor: Materiały prasowe Polsat Dzień dobry, kocham Cię! Polsat 13.02.2020

Dzień dobry, kocham Cię! to świetna komedia romantyczna. która zadowoli każdego fana tego gatunku. Film zobaczymy w czwartek, 13 lutego o godzinie 21:05. Najważniejsze informacje dotyczące filmu prezentujemy w jednym miejscu.

Szymon jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati, jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach - Basia, pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Dzień dobry, kocham Cię! w Polsacie

Emisja filmu zaplanowana jest na czwartek, 13.02.2020 roku w Polsacie o 21:05. Powtórka zaplanowana jest na 14.02 na godzinę 14:55 w Polsat Film.

Dzień dobry, kocham Cię! - obsada

Barbara Kurdej-Szatan − Basia
Aleksy Komorowski − Szymon Kosowski
Olga Bołądź − Paula
Paweł Domagała − Lucek
Łukasz Garlicki − Leon Gec
Maciej Musiał − Iwo
Weronika Książkiewicz − Pati
Anna Dereszowska − Tamara
Marian Dziędziel − Władysław Glec, ojciec Leona
Dorota Pomykała − Zofia Glec, matka Leona
Krystyna Mazurówna − babcia Pauli
Jacek Fedorowicz − dziadek Pauli
Monika Mariotti − okularnica

NAJNOWSZE