Dziedzictwo odc 55: streszczenie. Co się wydarzy w odcinki 22 czerwca 2023?

i

Autor: TVP Dziedzictwo odc 55: streszczenie. Co się wydarzy w odcinki 22 czerwca 2023?

Tureckie seriale

“Dziedzictwo”: Yemen martwi się o Seher, a İkbal knuje kolejny podły spisek (streszczenie odc 55)

2023-06-05 11:14

“Dziedzictwo” – 55. odcinek przyniesie nieco uroczych momentów, ale nie oznacza to przerwy od intryg. Co tym razem wymyśli İkbal i czemu Yemen zacznie martwić się o Seher? Prezentujemy streszczenie szczegółowe kolejnego odcinka tureckiego serialu, który zostanie wyemitowany w czwartek 22 czerwca 2023 roku.

“Dziedzictwo” wraca z kolejnym odcinkiem i jak zawsze - będzie się działo. Tym razem mały Yusuf ujrzy w Seher namiastkę swej matki, co niezwykle go rozczuli. Nie będzie jednak świadom, że ktoś znów czyha na jego szczęście. 55. odcinek zapowiada się ekscytująco, a premiera już 22 czerwca. Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie.

Dziedzictwo 55 – STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 55. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Zrozpaczona Begüm próbuje skłonić Alego, żeby ją wysłuchał. On jednak nie chce mieć z nią nic wspólnego. Yaman znajduje Seher w drodze do domu. Seher wyjaśnia mu, że zasłabła, a upadając zwichnęła sobie nogę. Chociaż obrażenia Seher są niegroźne, sytuacja przypomina Yusufowi mamę. Chłopiec jest bardzo poruszony. Yaman, choć nie daje tego po sobie poznać, również się martwi. Ludzie Alego obawiają się, że komisarz będzie miał do nich pretensje za wtrącanie się w jego sprawy i przesłany film. İkbal dochodzi do wniosku, że Yaman zbliża się do Seher za sprawą Yusufa, dlatego postanawia się go pozbyć.

Dziedzictwo 55 – gdzie i kiedy oglądać?

55. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w czwartek 22 czerwca 2023 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Jak dobrze znasz serial Dziedzictwo?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest oryginalny tytuł w języku tureckim?
Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat