Dziedzictwo - Selim

i

Autor: TVP Dziedzictwo - Osman Aydın jako Selim

Tureckie seriale

Dziedzictwo - odcinki: 117-121. To czeka bohaterów w odcinkach w dniach 25-29 września

2023-09-27 16:27

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 25-29 września 2023.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 117, 118, 119, 120, 121 odbędzie się w dniach 25-29 września 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - ile odcinków liczy i kiedy oglądać turecki serial?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 117 - poniedziałek 25 września 2023

Seher ma nadzieję, że dzięki Yusufowi uda jej się trafić do Yamana. I słusznie, Yaman zamierza wybrać się z Yusufem i Seher do oceanarium, ale Zuhal mówi mu, że ma informacje, które pomogą trafić do Camgöza. Yaman jedzie do firmy, a Seher i Yusuf jadą do oceanarium w towarzystwie Selima. Ani Seher, ani Yusuf nie potrafią jednak ukryć smutku i rozczarowania. Aye umiera z niepokoju. Obawia się, że Hasan ją zostawił albo coś mu się stało. Kiraz stara się ją uspokoić. Kiedy w końcu Kiraz udaje się wrócić do magazynu, w którym zamknęła Hasana, okazuje się, że mężczyzna uciekł. Za to na miejscu spotyka Alego. Kiraz musi mu o wszystkim opowiedzieć. Ali rozpoczyna poszukiwania, razem z Kiraz wyznają prawdę Aye. Yaman wpada we wściekłość na wieść, że Seher i Yusuf wyszli z Selimem. İkbal zachęca Selima do dalszej walki o Seher. Ibrahim z pomocą Kirpiego nadal koresponduje z kandydatką na żonę, opisując siebie jako Alego.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 118 - wtorek 26 września 2023

Aye nie może uwierzyć, że Hasan współpracuje z handlarzami narkotyków. Ali i Kiraz postanawiają przyłapać go na gorącym uczynku. Yaman jest świadkiem pełnej troski rozmowy Seher z Selimem. Nie wie, że dziewczyna martwi się tylko skaleczeniem Selima. Wściekły Yaman zwołuje swoich ludzi i jedzie rozprawić się z braćmi Camgöz. Podczas gdy Ikbal i Zuhal przyjmują to ze spokojem, Seher postanawia za wszelką cenę powstrzymać Yamana. Dziewczyna jedzie na miejsce starcia.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 119 - środa 27 września 2023

Hasan zostaje aresztowany i doprowadzony na komisariat. Ku radości wszystkich okazuje się jednak, że mężczyzna podmienił narkotyk z cukrem pudrem, a właściwy towar gdzieś ukrył. Hasan zostaje zwolniony z aresztu i oczyszczony z zarzutów. Seher trafia w sam środek strzelaniny. Yaman jest pod wrażeniem jej odwagi, determinacji i oddania. Seher robi wszystko, żeby przekonać Yamana, jak bardzo Yusuf go potrzebuje. Mężczyzna podejmuje przełomową decyzję.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 120 - czwartek 28 września 2023

Selim, kierowany wściekłością wobec Yamana i troską o Seher, jedzie do rezydencji. Na miejscu zastaje Selima, który rzuca się na niego i wielokrotnie uderza go w twarz. Ku zaskoczeniu wszystkich, Yaman pozostaje obojętny. Seher nie może uwierzyć, że Selim tak brutalnie potraktował Yamana. Odbywa z nim poważną rozmowę, podczas której Selim sugeruje Seher, że zakochała się w Yamanie. Dziewczyna stanowczo zaprzecza. Właściciel sklepu z zabawkami informuje Alego, że musi zamknąć niedochodowy biznes, co oznacza, że Kiraz po raz kolejny straci pracę. Ali postanawia na razie ukryć to przed nią.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 121 - piątek 29 września 2023

Seher nie może się otrząsnąć po słowach Selima. Bardzo krępuje ją towarzystwo Yamana, ten zaś czerpie wyraźną przyjemność z jej słodkiego zawstydzenia. Selim prosi Seher o spotkanie, ona sugeruje jednak, że przez jakiś czas nie powinni się widywać. Selim w rozmowie z Fratem wspomina, że poszukuje kogoś, kto zastąpi Seher w restauracji. Na wieść o tym Ali od razu proponuje Kiraz. Seher jest pod wrażeniem zachowania Yamana. Tymczasem Zuhal nie może znieść, że tych dwoje coraz bardziej się do siebie zbliża. İkbal próbuje sprowokować Selima i każe mu jechać do Arifa, gdzie Yaman zabrał Seher i Yusufa. Załamany widokiem szczęśliwej trójki Selim wraca do restauracji, gdzie niespodziewanie pojawia się Ferit Camgöz, proponując mu układ przeciwko Yamanowi. Selim odprawia go z kwitkiem, ale mężczyzna zostawia swoją wizytówkę. Yaman przygotowuje rocznicę ślubu Ziyi i İkbal, radzi się Seher, ona jednak zupełnie inaczej interpretuje jego pytania.