Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 316 - streszczenie. Z Zuhal jest bardzo kiepsko! Przechodzi załamanie nerwowe

2024-06-21 13:21

Streszczenie 316. odcinka "Dziedzictwo" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - odcinek 316 streszczenie

Seher przy każdej okazji podkreśla znaczenie zaufania w związku. Yaman mówi o wytrwałości w dążeniu do celu, dając Seher znać, że nigdy z niej nie zrezygnuje. Zuhal przechodzi załamanie nerwowe. Powoli traci nadzieję, że kiedyś odzyska Yamana. Dzięki wsparciu Cziczek odzyskuje siły i motywację. W rezydencji odbywa się wizyta pracownika opieki społecznej. Mimo obaw Seher i Yamana rozmowa przebiega pomyślnie. Duygu jest przekonana, że jej siostra nie żyje. Postanawia złożyć wypowiedzenie, odejść z policji i zająć się chorą matką. Ali próbuje ją odwieść od tej decyzji. Yusuf jest bardzo podekscytowany pierwszym dniem w szkole.

Dziedzictwo - odcinek 316. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 316. zostanie wyemitowany 17 lipca 2024 roku o godzinie 16:05.