Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 300 - streszczenie. Seher nie chce obciążyć Yamana? Kobieta ma dowód i się waha

2024-06-19 16:10

Streszczenie 300. odcinka "Dziedzictwo" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - odcinek 300 streszczenie

Na zdjęciu związanym ze sprawą gangu narkotykowego Duygu rozpoznaje bransoletkę swojej siostry. Udaje jej się przekonać Alego, żeby włączył ją do sprawy. Seher nie jest pewna, czy powinna przekazać Fratowi zdjęcia obciążające Yamana, który przecież osłonił ją przed kulą, Yaman wyrzuca sobie, że nie wierzył w niewinność Kevser. Wbrew wskazaniom lekarskim, rusza za Camgözem. Seher bardzo się o niego niepokoi. Yaman oddaje Camgöza w ręce policji i wraca do domu. Z powodu zaniedbywania leków w ranę Yamana wdaje się zakażenie. Duygu obawia się powiedzieć matce, że trafiła na ślad Yasemin.

Dziedzictwo - odcinek 300. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 300. zostanie wyemitowany 25 czerwca 2024 roku o godzinie 16:05.

Listen on Spreaker.