Dziedzictwo

i

Autor: Materiały prasowe

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 263 - streszczenie. Selim i jego nadludzki wysiłek

2024-04-15 13:13

Streszczenie 263. odcinka "Dziedzictwo" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Dziedzictwo - odcinek 263 streszczenie

Ranny Selim próbuje powstrzymać Seher przed ucieczką. Nadludzkim wysiłkiem udaje mu się ją uwięzić. Yaman szantażuje Camgoza. Odda mu skradzioną broń za wydanie Selima. Przypadkowo Ibrahim poznaje tragiczne historie Czarnej z dzieciństwa. Dziewczyna opowiada mu o przemocy, jakiej doświadczała ze strony ojca. Słowa Ibrahima przynoszą jej ukojenie. Seim jest wściekły na wieść, że termin ich wypłynięcia został odroczony. Ikbal jest przerażona faktem, że Yaman kazał śledzić ją detektywowi. Postanawia wykorzystać Ziję, żeby odwrócić uwagę szwagra. Podaje mężowi szkodliwe leki.

Dziedzictwo - odcinek 263. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 263. zostanie wyemitowany 24 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:05.