Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 126 - streszczenie. Bracia Camgoz chcą zabić chłopca, jeśli Sedat zezna prawdę!

2023-09-21 10:18

Co wydarzy się w 126. odcinku serialu "Dziedzictwo"? Streszczenie pokazuje, że w kolejnym epizodzie Bracia Camgoz po porwaniu chłopca, będą chcieli go zabić. Ludzie Nedima spróbują go uratować. Ekipa Alego chcąc poprawić nastrój Kiraz, przyjdzie do niej na obiad. Co jeszcze wydarzy się w serialu i kiedy oglądać 126. odcinek?

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedzictwo - odcinek 126 streszczenie

Nedim bezskutecznie próbuje skłonić Sedata do mówienia. Seher prosi Nedima, żeby zawiózł ją do Sedata. Jej wzruszające słowa sprawiają, że żona Sedata wyznaje Nedimowi i Seher prawdę. Okazuje się, że bracia Camgoz porwali ich syna i grożą, że go zabiją, jeśli Sedat zezna prawdę. Ludziom Nedima udaje się jednak uratować chłopca. Zuhal odchodzi od zmysłów. Jest zła na siebie, że nic nie zrobiła dla Yamana, podczas gdy Seher kierując się uczuciami, jest gotowa zrobić wszystko dla szczęścia Yusufa i Yamana. Ekipa Alego postanawia poprawić Kiraz samopoczucie i przychodzi do restauracji na obiad. Wszyscy są zachwyceni potrawami. Ku ich zaskoczeniu w restauracji pojawia się Melisa. Tymczasem Yaman zostaje zaatakowany przez współtowarzyszy z celi.

Dziedzictwo - odcinek 126. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 126. zostanie wyemitowany 6 października 2023 r. o godzinie 15:55.