Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 118 - streszczenie. Wściekły Yaman zwołuje ludzi i szykuje się na mocne starcie!

2023-09-21 9:41

Co wydarzy się w 118. odcinku serialu "Dziedzictwo"? Streszczenie pokazuje, że w kolejnym epizodzie Aye jest zszokowana faktem, że Hasan pracuje dla handlarzy narkotyków. Zostanie złapany na gorącym uczynku? Ali i Kiraz mają plan! Co jeszcze wydarzy się w serialu i kiedy oglądać 118. odcinek?

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Dziedzictwo - odcinek 118 streszczenie

Aye nie może uwierzyć, że Hasan współpracuje z handlarzami narkotyków. Ali i Kiraz postanawiają przyłapać go na gorącym uczynku. Yaman jest świadkiem pełnej troski rozmowy Seher z Selimem. Nie wie, że dziewczyna martwi się tylko skaleczeniem Selima. Wściekły Yaman zwołuje swoich ludzi i jedzie rozprawić się z braćmi Camgöz. Podczas gdy Ikbal i Zuhal przyjmują to ze spokojem, Seher postanawia za wszelką cenę powstrzymać Yamana. Dziewczyna jedzie na miejsce starcia.

Dziedzictwo - odcinek 118. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 118. zostanie wyemitowany 26 września 2023 r. o godzinie 16:05.