Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Legacy (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial

Dziedzictwo, odc. 312 - streszczenie. Seher nie może uwierzyć, że İkbal zabiła Kevser

2024-06-24 13:03

Dziedzictwo to serial, który można oglądać w polskiej telewizji. To kolejna turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Fani są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych dniach. Sprawdź streszczenie 312. odcinka, który zostanie wyemitowany w czwartek, 11 lipca 2024.

Dziedzictwo, odcinek 312 - streszczenie. Seher nie może uwierzyć, że Yaman jest niewinny i że to İkbal zabiła Kevser. Nie może wybaczyć mu, że tak okrutnie ją okłamał. Ali i Duygu przesłuchują dealera. Będący pod wpływem narkotyków mężczyzna przyznaje się do zabicia dziewczyny i traci przytomność. Duygu jest zdruzgotana, chociaż Ali próbuje przekonać ją, że nie ma dowodów na to, że chodzi o jej siostrę. Seher szuka oparcia u Frata na komisariacie, tam rozmawia z lekarką, która potwierdza niewinność Yamana - przyznaje się do sfałszowania raportu i wyznaje, że İkbal ją szantażowała. Ziya ma wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Cziczek na bieżąco informuje Zuhal o rozwoju wypadków. Zuhal jest wściekła, że sprawy nie układają się po jej myśli. Semra miota się między rozpaczą a nadzieją, świadkiem jej kolejnego ataku jest Sultan. Semra opowiada jej o zaginionej córce. 

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matka, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się skutków trudnych dni, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı nienawidzi kobiet i nie ufa żadnej z nich. Yaman chce wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chce zabrać swojego siostrzeńca i wychować go jako część dziedzictwa swojej siostry i ojca. Yaman Kırımlı nie chce na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczują odrzucenie i nienawiść do swoich różnych osobowości, ale z czasem zdadzą sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieni się w miłość.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm
Listen on Spreaker.