Dziedzictwo odc. 307: STRESZCZENIE. Yaman wraca do domu! Seher wpadnie w szał

i

Autor: Screenshot Youtube/ Legacy Dziedzictwo odc. 307: STRESZCZENIE. Yaman wraca do domu! Seher wpadnie w szał

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 307: streszczenie. Yaman wraca do domu! Seher wpadnie w szał

2024-06-12 23:06

Dziedzictwo – to się wydarzy w 307. odcinku. Co tym razem czeka bohaterów tureckiego hitu? Co zrobi Seher po powrocie Yamana? Czego dowie się Zuhal?Prezentujemy szczegółowe streszczenie 307. epizodu “Emanet”, a także szczegóły związane z jego emisją.

“Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych tureckich seriali, jakie zawitały w naszym kraju. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Streszczenie 306. odcinka znajdziecie poniżej.

Dziedzictwo odc. 307 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 307. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Yaman, oczyszczony z zarzutów, wraca do rezydencji. Dla Seher to kropla, która przelewa czarę goryczy. Tymczasem Nedim odnajduje adres lekarki sądowej, która sfałszowała raport dotyczący śmierci Kevser. Yaman nie może się doczekać, aż prawda wyjdzie na jaw, a on i Seher znów będą mogli być razem. Duygu upuszcza w domu bransoletkę swojej siostry i znajduje ją Semra. Duygu musi opowiedzieć jej o poszukiwaniach Yasemin. Semra jest pewna, że Duygu lada dzień odnajdzie zaginioną siostrę. Ostatnie wydarzenia sprawiają, że Ali lepiej rozumie szorstką postawę Duygu. Ta na własną rękę poszukuje dealera powiązanego z Yasemin, Ali rusza za nią. Çiek podsłuchuje rozmową Yamana z Cengerem i przekazuje Zuhal, co jest prawdziwym powodem niezgody Seher i Yamana oraz że to İkbal zabiła Kevser.

Dziedzictwo odc. 307 – gdzie i kiedy oglądać?

307. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w czwartek 4 lipca 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. A jeśli przegapicie emisję odcinka - spokojna głowa, powtórki znajdziecie w ofercie platformy TVP VOD.

SPRAWDŹ TEŻ: To już pewne. “Gliniarze” znikają z anteny. Jest data ostatniego odcinka!

Dziedzictwo – obsada. Kto jest kim w tureckim hicie?

W głównej obsadzie serialu “Dziedzictwo” znaleźli się:

Halil Ibrahim Ceyhan,Sila Turkoglu,Berat Ruzgar Ozkan,Gulderen Guler,Melih Ozkaya,Omer Gecu,Oguz Yagci,Adnan Mehmet,Ali Aslan,Binnaz Ekren.

“Dziedzictwo” QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

Pytanie 1 z 6
Serial “Dziedzictwo” pojawił się na antenie TVP w 2022 roku:
Dziedzictwo
Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu
Listen on Spreaker.