Dziedzictwo odc. 306: STRESZCZENIE. Duygu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze

i

Autor: TVP Dziedzictwo odc. 306: STRESZCZENIE. Duygu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 306: streszczenie. Duygu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze

2024-06-12 22:38

Dziedzictwo – to się wydarzy w 306. odcinku. Co tym razem czeka bohaterów tureckiego hitu? Jak Yaman zareaguje, gdy domyśli się, że to Seher ujawniła obciążające go informacje? Co zrobi Ali? Prezentujemy szczegółowe streszczenie 306. epizodu “Emanet”, a także szczegóły związane z jego emisją.

“Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych tureckich seriali, jakie zawitały w naszym kraju. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Streszczenie 306. odcinka znajdziecie poniżej.

Dziedzictwo odc. 306 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 306. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Yaman zostaje aresztowany. Ziya jest zrozpaczony, a Seher ma poczucie, że zrobiła, co należało, chociaż nie napełnia jej to radością. Ali nie ma wątpliwości, że osobiste zaangażowanie Duygu w sprawę grozi jej i śledztwu. Przekonuje też komendanta, żeby nie dawał jej urlopu. W końcu Duygu wyznaje Alemu prawdę o swojej zaginionej siostrze. Ali postanawia pomóc jej w poszukiwaniach. Na komisariacie sprawą Yamana zajmuje się Frat, gotowy zrobić wszystko, żeby wsadzić szwagra za kratki. Po okazaniu dowodów, Yaman domyśla się, że to Seher dostarczyła je Fratowi. Jest zaskoczony, gdy okazuje się, że wiadomości, które go oczyszczają zostały usunięte, ale jest pewien, że prawda wyjdzie na jaw. Ali i Duygu odnajdują mężczyznę, którego widzieli w kostnicy. Mężczyzna naprowadza ich na trop dealera, który może wiedzieć coś o Yasemin.

Dziedzictwo odc. 306 – gdzie i kiedy oglądać?

306. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w środę 3 lipca 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. A jeśli przegapicie emisję odcinka - spokojna głowa, powtórki znajdziecie w ofercie platformy TVP VOD.

SPRAWDŹ TEŻ: “Dziedzictwo” tylko raz w tygodniu? Duża zmiana w ramówce TVP1!

Dziedzictwo – obsada. Kto jest kim w tureckim hicie?

W głównej obsadzie serialu “Dziedzictwo” znaleźli się:

  • Halil Ibrahim Ceyhan,
  • Sila Turkoglu,
  • Berat Ruzgar Ozkan,
  • Gulderen Guler,
  • Melih Ozkaya,
  • Omer Gecu,
  • Oguz Yagci,
  • Adnan Mehmet,
  • Ali Aslan,
  • Binnaz Ekren.

Tureckie seriale: rozpoznaj bohatera po oczach

Pytanie 1 z 10
“Zakazany owoc” – co to za postać?
“Zakazany owoc” – co to za postać?
Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.