Dziedzictwo odc. 301: STRESZCZENIE. Tragiczne nieporozumienie! Yusuf tego nie zniesie?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Legacy Dziedzictwo odc. 301: STRESZCZENIE. Tragiczne nieporozumienie! Yusuf tego nie zniesie?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 301: streszczenie. Tragiczne nieporozumienie! Yusuf tego nie zniesie?

2024-06-07 15:38

Dziedzictwo – to się wydarzy w 301. odcinku. Co tym razem czeka bohaterów tureckiego hitu? Co odkryje Yaman? Do jak tragicznego nieporozumienia dojdzie? Prezentujemy szczegółowe streszczenie 301. epizodu “Emanet”, a także szczegóły związane z jego emisją.

“Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych tureckich seriali, jakie zawitały w naszym kraju. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Streszczenie 301. odcinka znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: “Dziedzictwo” zniknie z TVP w wakacje 2024? Co z emisją serialu w lato?

Dziedzictwo odc. 301 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 301. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Ali przypadkowo staje się świadkiem sytuacji, w której Semra bierze Duygu za małą Yasemin i karmi ją. Komisarz nagle zdaje sobie sprawę, jak wiele cierpienia jest w życiu Duygu. Seher zajmuje się majaczącym w gorączce Yamanem. ten wyznaje, że jest niewinny, jednak w porę odzyskuje świadomość i przeinacza swoje słowa. Do rezydencji przyjeżdża Zuhal, a razem z nią Çiek, która ma być jej szpiegiem w rezydencji. Dziewczynie z łatwością udaje się wzbudzić sympatię Neslihan, jednak Yaman i Cenger odnoszą się do niej z podejrzliwością. Zuhal próbuje przekonać domowników, że się zmieniła i jest bardzo wdzięczna za przyjęcie jej do domu Kyrymlich. Między Seher i Yamanem dochodzi do sprzeczki, w której Seher wspomina, że strzeliła do Yamana. Słowa te przypadkiem słyszy Yusuf. Yaman chce jak najszybciej znaleźć lekarkę sądową, która może poświadczyć, że prawdziwą morderczynią Kevser jest İkbal. Yaman zawozi też Ziyi rzeczy Kevser w nadziei, że ten coś sobie przypomni. Podczas akcji Duygu wydaje się, że widzi swoją siostrę. Nie mogąc opanować emocji, demaskuje się i psuje akcję, płosząc kurierów.

Dziedzictwo odc. 301 – gdzie i kiedy oglądać?

301. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w środę 26 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. A jeśli przegapicie emisję odcinka - spokojna głowa, powtórki znajdziecie w ofercie platformy TVP VOD.

Dziedzictwo – obsada. Kto jest kim w tureckim hicie? 

W głównej obsadzie serialu “Dziedzictwo” znaleźli się:

  • Halil Ibrahim Ceyhan,
  • Sila Turkoglu,
  • Berat Ruzgar Ozkan,
  • Gulderen Guler,
  • Melih Ozkaya,
  • Omer Gecu,
  • Oguz Yagci,
  • Adnan Mehmet,
  • Ali Aslan,
  • Binnaz Ekren.

SPRAWDŹ TEŻ: Buçe Buse Kahraman to serialowa Pelin ze “Złotego chłopaka”. Jak na co dzień wygląda aktorka?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.