Dziedzictwo odc. 299: STRESZCZENIE. Yaman postrzelony! Czy to sprawi, że Seher mu wybaczy?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Legacy Dziedzictwo odc. 299: STRESZCZENIE. Yaman postrzelony! Czy to sprawi, że Seher mu wybaczy?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 299: streszczenie. Yaman postrzelony! Czy to sprawi, że Seher mu wybaczy?

2024-06-07 15:11

Dziedzictwo – to się wydarzy w 299. odcinku. Co tym razem czeka bohaterów tureckiego hitu? W jakim niebezpieczeństwie znajdą się Seher i Yaman? Czy Yaman umrze ratując ukochaną? Prezentujemy szczegółowe streszczenie 299. epizodu “Emanet”, a także szczegóły związane z jego emisją.

“Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych tureckich seriali, jakie zawitały w naszym kraju. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Streszczenie 299. odcinka znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: “Dziedzictwo” zniknie z TVP w wakacje 2024? Co z emisją serialu w lato?

Dziedzictwo odc. 299 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 299. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Wiedziona uczciwością Seher postanawia, że nie wykorzysta zdjęć przeciwko Yamanowi. Firat prosi ją jednak, by uważnie słuchała rozmów Yamana i wyłapywała informacje wskazujące na jego działalność przemytniczą. Nedimowi udaje się namierzyć poszukiwanego kierowcę. Jego ludzie zatrzymują mężczyznę i zawożą do jednego z magazynów. Ich rozmowę słyszy Seher. Jest przekonana, że chodzi o przemyt i jedzie za Yamanem. Podczas przeprowadzki Duygu nie przyjmuje pomocy od Ibrahima i Firata. Ali upiera się, by przenieść jej kartony z rzeczami i dochodzi między nimi do przepychanki. Gdy z kartonu wypada fotografia, Duygu traci panowanie nad sobą i każe trzymać się Alemu z daleka. Ali jest przekonany, że Duygu ukrywa przed wszystkimi coś poważnego. Gdy pobity przez Yamana kierowca dowiaduje się o śmierci Ikbal, przyznaje, że informacja o jego romansie z Kevser była nieprawdziwa. W tym samym momencie do magazynu wpada Seher, która słyszała jego słowa. Oskarża Yamana, że nie uwierzył w niewinność jej siostry. Roztrzęsiona Seher wybiega i postanawia wysłać Firatowi zdjęcia z przemycaną bronią. Padają strzały, a Yaman w ostatniej chwili osłania ukochaną własnym ciałem. Zostaje ranny, obrażenia nie są jednak poważne. Seher wzywa karetkę. Kobieta nie jest w stanie ukryć uczucia troski wobec Yamana.

Dziedzictwo odc. 299 – gdzie i kiedy oglądać?

299. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. A jeśli przegapicie emisję odcinka - spokojna głowa, powtórki znajdziecie w ofercie platformy TVP VOD.

Dziedzictwo – obsada. Kto jest kim w tureckim hicie?

W głównej obsadzie serialu “Dziedzictwo” znaleźli się:

  • Halil Ibrahim Ceyhan,
  • Sila Turkoglu,
  • Berat Ruzgar Ozkan,
  • Gulderen Guler,
  • Melih Ozkaya,
  • Omer Gecu,
  • Oguz Yagci,
  • Adnan Mehmet,
  • Ali Aslan,
  • Binnaz Ekren.

SPRAWDŹ TEŻ: Zasłynęła jako Monika Zięba w “Na Wspólnej”. Tak przez lata zmieniała się Sylwia Gliwa. Co za metamorfoza!

“Dziedzictwo” QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

Pytanie 1 z 6
Serial “Dziedzictwo” pojawił się na antenie TVP w 2022 roku:
Dziedzictwo
"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu