Dynastia - sezon 4 potwierdzony! Kiedy premiera nowych odcinków w Polsce na Netflix?

2020-05-25 14:26
Dynastia
Autor: screeen youtube.com, kanał JoBlo TV Show Trailers screen youtube.com

W latach 80., a w Polsce także na początku lat 90., serial Dynastia był absolutnym numerem jeden. Gdy kolejne odcinki emitowane były w telewizji, dosłownie pustoszały ulice. Do dziś Dynastia uchodzi niemal za synonim opery mydlanej. Po niemal 20 latach od zakończenia serialu stacja The CW zdecydowała się zrobić reboot tej produkcji. W tym przypadku ryzykowne przedsięwzięcie zdecydowanie się opłaciło, a serial zyskał rzeszę odbiorców z kolejnego pokolenia.

Dynastia - sezon 4 został oficjalnie potwierdzony potwierdzony! Kiedy nowe odcinki w Polsce na Netflix? To pytanie bardzo mocno nurtuje wszystkich fanów produkcji. Zwłaszcza że sezon trzeci, który w Stanach Zjednoczonych ukazuje się od października 2019 roku, dla polskich widzów dostępny będzie dopiero w maju 2020 roku.

Dynastia - sezon 4. Kiedy w Polsce na Netflix?

Stacja The CW, która produkuje serial Dynastia, na początku stycznia 2020 zapowiedziała przedłużenie wielu swoich seriali o kolejne sezony. Oprócz Dynastii nowe odcinki dostaną także m.in. Riverdale czy Wampiry. Dziedzictwo. Dokładna data czwartego sezonu Dynastii w Stanach Zjednoczonych nie została jeszcze podana, jednak wszystko wskazuje na to, że ukaże się on w październiku 2020.

Niestety, bardzo trudno już teraz przewidzieć, kiedy dokładnie polscy widzowie będą mogli obejrzeć czwarty sezon Dynastii. Odcinki pierwszego i drugiego sezonu na polskim Netfliksie ukazywały się na bieżąco, dzień po oryginalnej premierze. Niestety z powodów licencyjnych sezon trzeci ukaże się dopiero w maju 2020 roku, po emisji wszystkich odcinków. Jeżeli taka sytuacja powtórzy się z sezonem czwartym, w Polsce może być on dostępny dopiero w 2021 roku.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE