Dynastia sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix?

2020-01-10 10:23
Dynastia sezon 3 - Eska Cinema
Autor: Netflix Polska materiały prasowe

Powrót kultowego serialu Dynastia okazał się tak dużym sukcesem, że producenci postanowili zrealizować kolejny, już trzeci sezon nowej odsłony. Kiedy sezon 3 Dynastii trafi na Netflix?

Dynastia to serial, który wrócił na platformę Netflix po dosyć długiej przerwie. Serial opowiada o losach rodziny Carrington. Fallon Carrington jest pewna, że otrzymała od ojca imperium. Okazuje się, że Blake Carrington wzywa swoje dzieci i przedstawia im nową żonę Cristal. Od tego momentu Fallon stara się udowodnić, że macocha jest podłą oszustką. Dynastia, którą możemy oglądać w serwisie Netflix jest reebotem opery mydlanej o tym samym tytule. Do tej pory udostępniono dwa sezony, które liczą około 50 odcinków. 

Dynastia sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu?

Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage to twórcy nowej Dynastii, którą możemy oglądać na platformie Netflix. W głównych rolach występują Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley i Grant Show. Trzeci sezon serialu miał premierę w Stanach jeszcze w październiku 2019, a w Polsce nowe odcinki rodziny Carringtonów i Colbych mają zadebiutować już w 2020 roku na Netflix. Co więcej, twórcy potwierdzili, że Dynastia otrzyma także sezon czwarty!

NAJNOWSZE