Dynastia sezon 3 - kiedy nowe odcinki na Netflix?

2019-10-25 14:28
Dynastia sezon 3 - Eska Cinema
Autor: Netflix Polska materiały prasowe

Powrót kultowego serialu Dynastia okazał się sporym sukcesem do tego stopnia, że producenci postanowili zrealizować kolejny, już trzeci sezon nowej odsłony. Kiedy Dynastia sezon 3 trafi na Netflix? Poznaliśmy datę premiery.

Dynastia to serial, który wrócił na platformę Netflix po dosyć długiej przerwie. Serial opowiada o losach rodziny Carrington. Fallon Carrington jest pewna, że otrzymała od ojca imperium. Okazuje się, że Blake Carrington wzywa swoje dzieci i przedstawia im nową żonę Cristal. Od tego momentu Fallon stara się udowodnić, że macocha jest podłą oszustką. Dynastia, którą możemy oglądać w serwisie Netflix jest reebotem opery mydlanej o tym samym tytule. Do tej pory udostępniono dwa sezony, które liczą około 50 odcinków. 

Dynastia sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu?

Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage to twórcy nowej Dynastii, którą możemy oglądać na platformie Netflix. W głównych rolach występują Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley i Grant Show. Wszyscy fani produkcji zastanawiają się, czy powstanie 3. sezon Dynastii. Mamy dobrą wiadomość. Nowe odcinki rodziny Carringtonów i Colbych mają zadebiutować już w 2020 roku na Netflix.

NAJNOWSZE