Słynne pary filmowe, które absolutnie nie powinny być razem

2019-05-31 14:22
Pamiętnik
Autor: NEW LINE CINEMA / MOSELEY, MELISSA / AlbumEAST NEWS

Komedie romantyczne, melodramaty, romanse... Kto z nas nie lubi czasem odprężyć się przy dobrym filmie o miłości? Oglądanie, jak między dwojgiem ludzi rodzi się uczucie, jest czymś, co przyciąga przed ekrany bardzo wiele osób. Jednak czy faktycznie każda z tych słynnych par filmowych faktycznie powinna być razem? W ich przypadku zdecydowanie nie był to dobry pomysł.

Słynne pary filmowe, które nie powinny być razem - kto się do nich zalicza? Czy na pewno podjęli dobre decyzje? W słynnych filmach o miłości jest naprawdę mnóstwo par, które - naszym zdaniem - wcale nie są dla siebie stworzone. Więc jeśli kiedyś będziesz zazdrościć im tego uczucia, zastanów się, czy faktycznie jest czego!

Sandy i Danny - Grease (1978)

Ta wakacyjna miłość zdecydowanie powinna zakończyć się w wakacje! Danny traktował Sandy okropnie, nie był z nią szczery, a na koniec, żeby mu zaimponować, Sandy zmieniła o 180 stopni swój wizerunek i tak naprawdę stała się kimś zupełnie innym.

Andy i Nate - Diabeł ubiera się u Prady (2006)

Nate nieszczególnie się popisał jako chłopak. Podczas gdy Andy musiała bardzo mocno wykazać się w nowej pracy, aby móc rozpocząć wymarzoną od lat karierę, Nate, zamiast ją wspierać, był notorycznie obrażony, bo jego dziewczyna miała dla niego mniej czasu niż zwykle. Gdy postanowił zerwać z Andy, powiedział jej, że nie mają ze sobą nic wspólnego - ewidentnie tak właśnie jest.

Jamie i Aurelia - To właśnie miłość (2003)

To, jak się spotkali, faktycznie jest urocze, a scena oświadczyn w restauracji była niezwykle wzruszająca. Jednak trzeba pamiętać o tym, że tych dwoje zna się w sumie kilka dni, nic tak naprawdę o sobie nie wiedzą, a Aurelia jest dla Jamie'ego ewidentnie odskocznią po poprzednim nieudanym związku.

Allie i Noah - Pamiętnik (2004)

Z filmu możemy oczywiście dowiedzieć się, że Allie i Noah byli ze sobą do końca, ale czy byli szczęśliwi? Zakochali się w sobie w bardzo młodym wieku, związek się rozpadł, a kiedy spotkali się po latach, non stop się kłócili. Nie mówiąc już o tym, że Allie mogła ułożyć sobie życie z innym zakochanym w niej mężczyzną i okrutnie złamała mu serce.

Bella i Edward - Saga Zmierzch (2008-2012)

Uczucie Belli do Edwarda nie tylko przyćmiło jej wszystko inne - związek z nim nieomal dosłownie ją zabił. Nie mówiąc już o tym, że jeśli musisz zmienić się w wampira, aby być pozostać z kimś w związku, być może jednak nie jest to najlepsza decyzja.

NAJNOWSZE