Dwayne Johnson

i

Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

ZA KULISAMI

Dwayne Johnson jednak nie taki twardy jak skała. "The Rock" skończył z kontuzją na planie

2024-06-13 14:48

Słynie jako ten, którego nie da się połamać. A jednak! Dwayne Johnson pracuje aktualnie nad filmem, w którym wcieli się w słynnego zapaśnika Marka Kerra. Kto jak kto, ale "The Rock" pasuje do tej roli jak mało kto. Niestety wrestler przecenił swoje możliwości i ostatnio zszedł z planu nieźle poobijany, a nawet z kontuzją.

Dwayne Johnson to twardy zawodnik. Przynajmniej tak mówią jego znajomi, z którymi miał przyjemność wiele razy współpracować na planach filmowych i poza nim. Niektórzy w branży twierdzą, że jest nie do złamania (w końcu pseudonim "The Rock" zobowiązuje) i zawsze w najwyższej możliwie kondycji. Niestety nadszedł ten moment, w którym można oficjalnie powiedzieć, że aktor nie jest jednak niezniszczalny, za jakiego uchodzi w środowisku. Co więcej, sam się do tego przyznał!

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

Dwayne Johnson doznał kontuzji. "Spójrzcie na tego skurczybyka"

Hollywoodzki gwiazdor pracuje aktualnie nad produkcją biograficzną "The Smashing Machine", gdzie wciela się w prawdziwą legendę MMA, Marka Kerra. Aktor słynie z tego, że na planie się nie oszczędza, a jak dodamy do tego jeszcze film o zapaśniku, to można było przypuszczać, że z planu będzie schodził cały w siniakach i poobijany. I tak też się stało. Dwayne Johnson doznał kontuzji na planie, o czym poinformował na swoim Instagramie. W opublikowanym filmie mówi o całej sytuacji, a jednocześnie pokazuje kontuzjowany łokieć, w którym zebrało się mnóstwo płynu. I chociaż jeszcze nie ma wyników badań, to humor go nie opuszcza. "Spójrzcie na tego skurczybyka, wygląda jak kantalupa w dolnej części łokcia" - wspomina z uśmiechem na ustach.

Jeśli film nazywa się The Smashing Machine, to wiedz, że możesz zostać nieźle poobijanym" - powiedział Dwayne Johnson

Poniżej możecie zobaczyć "efekty" pracy na planie przy wspomnianej produkcji i jak prezentuje się łokieć Johnsona na ten moment.