Premiery filmowe

Filmowe “Dungeons & Dragons” zmierza do streamingu. Gdzie i kiedy obejrzeć film?

2023-09-02 3:02

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” (ang. “Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”) to przygodowy film akcji oparty na legendarnej grze planszowej RPG wydawnictwa Hasbro, który wiosną tego roku zawitał na ekranach kin i rozkochał w sobie widzów. Teraz zaś zmierza do streamingu i doprawdy trudno dziś o lepszą wiadomość. Kiedy będziemy mieć okazję obejrzeć jeden z najlepszych blockbusterów ostatnich lat w domowym zaciszu? Premiera już wkrótce.

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor”, w skrócie D&D, to jedna z tych premier, których obawiały się rzesze kinomanów. Trudno bowiem stawić czoła licznym fanom, którzy od lat siedzą w danym uniwersum, i nie wywrócić się przy tym na twarz. Jonathan Goldstein i John Francis Daley, odpowiadający zarówno za scenariusz jak i reżyserię, stanęli jednak na wysokości zadania i dowieźli nam klasyczny i efekciarski blockbuster, który niby jedzie na utartych schematach, ale robi to tak zręcznie, że… stanowi swoisty powiew świeżości.

CZYTAJ TAKŻE: “Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” - RECENZJA filmu. To nie miało prawa się udać. A JEDNAK

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” – o czym jest film i czy warto go obejrzeć?

W trakcie seansu jesteśmy świadkami tego, jak sympatyczny złodziejaszek i jego drużyna nietypowych awanturników podejmują się epickiego skoku, by odzyskać zaginiony artefakt. Sprawy przybierają jednak niebezpieczny obrót, kiedy ekipa wchodzi w drogę niewłaściwym ludziom. Ta pasjonująca przygoda pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji wciąga bez reszty!

Film cieszy się poważaniem zarówno krytyków (oceny i recenzje mówią same za siebie), jak i fanów – w tym tych namiętnie grających w D&D (osobiście pytałam kilka osób i każdy z respondentów był ukontentowany). My również go polecamy, o czym pisaliśmy w załączonej powyżej recenzji.

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” – gdzie obejrzeć film online? Kiedy premiera w sieci?

Po kilku miesiącach od debiutu, “Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” pojawi się wreszcie na vod. Film trafi do oferty platformy SkyShowtime już 29 września br.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o filmie, do czego jak najbardziej zachęcamy, to zerknijcie do galerii podczepionej w górnej części artykułu.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14