Dorota Wellman

i

Autor: wbf

Dorota Wellman - wzrost, wiek, Instagram, książka, waga, Krzysztof Wellman, mąż

2021-04-26 12:47

Dorota Wellman to dziennikarka, prezenterka oraz producentka programów telewizyjnych i radiowych. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie oraz studia na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę dziennikarską rozpoczęła w Radiu Solidarność. Następnie prowadziła talk-show Szpila w Polsacie, programy: Tylko w Jedynce, Bohaterowie czy też Goniec w TVP1 oraz Pytanie na śniadanie w TVP2. Od 2007 roku dziennikarka prowadzi poranny program Dzień Dobry TVN.

Dorota Wellman - wzrost, wiek, Instagram, książka, waga, Krzysztof Wellman, mąż - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie dziennikarki. Oprócz tego, że od 2007 roku Dorota Wellman wraz z Marcinem Prokopem prowadzi Dzień Dobry TVN, ma na koncie prowadzenie programów w TVN Style. Widzowie mogli oglądać ją w takich produkcjach jak: Ten jeden dzień, Czytam, bo lubię, Miasto kobiet, A momenty były?.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Dorota Wellman - wiek, wzrost

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku w Warszawie. Ma 60 lat i 165 centymetrów wzrostu. 

Dorota Wellman - waga

Dziennikarka od lat zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które uniemożliwiają jej zrzucenie zbędnych kilogramów. Prowadząca Dzień Dobry TVN ma jednak do wagi bardzo zdrowe podejście i nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami w temacie sylwetki.

Dorota Wellman - mąż

Gwiazda jest w związku małżeńskim z Krzysztofem Wellmanem, fotografikiem. Para ma syna, Jakuba.

Dorota Wellman - książka

Ma na koncie kilka publikacji, a wśród nich między innymi: Ja nie mogę być modelką?!, Jak być przyzwoitym człowiekiem, Życie towarzyskie, I ty możesz być modelką!, #przyjaźń.

Dorota Wellman - Instagram

Dziennikarka nie ma konta na Instagramie.