Dorota Gardias: córka, partner, wiek, wzrost, Instagram, fryzury

2020-09-30 14:46 AW
Dorota Gardias
Autor: WBF

Dorota Gardias: córka, partner, wiek, wzrost, Instagram, fryzury - te zapytania na temat polskiej dziennikarki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Dorota przygodę z mediami rozpoczęła w jednym z regionalnych oddziałów Telewizji Polskiej, jednak rozpoznawalność przyniosła jej dopiero praca pogodynki w stacji TVN Meteo, a później także TVN24 i TVN.

Dorota Gardias: córka, partner, wiek, wzrost, Instagram, fryzury - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat dziennikarki. Co warto wiedzieć o Dorocie Gardias? Zanim rozpoczęła karierę w mediach, wielokrotnie brała udział w konkursach piękności m.in. w wyborach Miss Polonia w 1999 roku. Widzowie mogli oglądać ją także w 9. edycji programu Taniec z gwiazdami oraz w Azja Express w 2017 roku.

Dorota Gardias: córka

W 2013 roku przyszła na świat córka Doroty, Hanna, ze związku z Piotrem Bukowieckim.

Dorota Gardias: partner

Dorota Gardias była żoną Konrada Skóry, który jest pilotem. Para rozstała się w 2011 roku. Później pogodynka związana była z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę. W styczniu 2020 roku na Instagramie Doroty pojawiło się zdjęcie sugerujące, że jest związana z założycielem Żurnalista.pl.

Dorota Gardias: wiek

Dziennikarka urodziła się 22 czerwca 1980 roku, w 2020 skończyła 40 lat.

Dorota Gardias: wzrost

Jak na uczestniczkę konkursów piękności przystało, Dorota Gardias może się poszczycić bardzo imponującym wzrostem - mierzy 174 cm.

Dorota Gardias: Instagram

Instagram dziennikarki to dorotagardias. Gardias dzieli się zdjęciami z profesjonalnych sesji, ale także fotkami z wyjazdów czy chwil spędzonych wspólnie z córką.

Dorota Gardias: fryzury

Dorota Gardias od wielu lat jest posiadaczką bardzo charakterystycznej krótkiej fryzury. Mimo że parę razy zmieniała kolor z ciemnych na blond, dziennikarka cały czas pozostaje przy krótkich włosach.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE