Doom Patrol - zwiastun i data premiery 4. sezonu

i

Autor: materiały prasowe HBO Max "Doom Patrol" - zwiastun i data premiery 4. sezonu

"Doom Patrol" powraca! Zobaczcie zwiastun 4. sezonu

2022-11-23 11:09

"Doom Patrol" to popularny serial superbohaterski, który już wkrótce powróci do nas z kolejną odsłoną. Co zobaczymy w 4. sezonie?

"Doom Patrol" to spin-off popularnego serialu "Titans", który cieszy się sporym uznaniem, zwłaszcza wśród miłośników superherosów w trykotach. W nadchodzącym sezonie, który zadebiutuje już za kilka tygodni, nasi bohaterowie staną przed znacznie trudniejszym zadaniem, niż dotychczas. Czy dla dobra świata będą gotowi poświęcić własne szczęście?

"Doom Patrol" - zwiastun i data premiery 4. sezonu

W 4. sezonie członkowie tytułowej drużyny trafią do przyszłości, gdzie zastania ich niemiła niespodzianka. W obliczu nadciągającego (i skrajnie poważnego) zagrożenia będą musieli zdecydować, co jest dla nich najważniejsze - ratowania świata, czy osobiste szczęście. 

W rolach głównych występują Cliff Steele (Brendan Fraser), Negative Man (Matt Bomer), Elasti-Woman (April Bowlby), Crazy Jane (Diane Guerrero), Cyborg (Joivan Wade) i Niles Caulder (Timothy Dalton). "Doom Patrol" powróci z nowymi odcinkami już 8 grudnia 2022 roku. Zadebiutują wówczas pierwsze dwa (z dwunastu) odcinki, a kolejne ukazywać się będą co tydzień. 

"Doom Patrol" - o czym jest serial?

Serial śledzi losy nietypowej grupy superhohaterów Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman aka Clifford "Cliff" Steele (Brendan Fraser), Negative Man aka Larry Trainor (Matt Bomer), Elasti-Woman aka Rita Farr (April Bowlby) oraz Crazy Jane (Diane Guerrero). Każde z nich przeżyło straszny wypadek, który spowodował okaleczenia i oszpecenia, ale dał również nadludzkie zdolności. Zespół zostaje wezwany do akcji przez Cyborga (Joivan Wade), kiedy ich mentor – szalony naukowiec, doktor Niles Caulder aka Szef (Timothy Dalton), nagle zostaje porwany. Produkcja jest spin-offem serialu Titans, a jej fabuła została oparta na popularnym komiksie.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1