Dom z papieru sezon 5 powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków serialu Netflix?

2019-10-17 16:26 kw
Dom z papieru
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Dom z papieru to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych produkcji, jaką można obejrzeć na platformie Netflix. Hiszpański serial ma wielu fanów, którzy z zapartym tchem śledzili kolejne przygody Profesora oraz jego ludzi. W lipcu 2019 roku na platformie zadebiutował trzeci sezon serialu. Okazuje się, że powstanie również czwarta i piąta seria Domu z papieru. Kiedy premiera nowych odcinków? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Dom z papieru sezon piąty powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków serialu Netflix? Dom z papieru zadebiutował na Netfliksie w 2017 roku i od razu zdobył rzeszę fanów na całym świecie. Po finale drugiego sezonu fani serialu byli pewni, że to koniec historii Profesora. Nic bardziej mylnego! Hiszpańska produkcja odniosła tak duży sukces, że zdecydowano się na kontynuację historii. W lipcu premierę miał trzeci sezon, a w planach jest już czwarta i piąta odsłona. Kiedy pojawią się nowe odcinki?

Dom z papieru sezon 5 - kiedy premiera?

Dom z papieru to jeden z największych hitów platformy Netflix. Nic więc dziwnego, że produkowane są kolejne odsłony produkcji. Jak podaje portal FormulaTV, piąty sezon serialu Dom z papieru jest już pewny. Zdjęcia do kolejnej serii hitu mają ruszyć na początku 2020 roku. Nieoficjalnie mówi się, że czwarty sezon będzie mieć premierę w styczniu 2020 roku, pół roku po premierze poprzedniej odsłony. Możliwe więc, że piąty sezon zadebiutuje na ekranach jeszcze w 2020 roku. Wszystkie te informacje są jednak nieoficjalne, warto więc poczekać na ich potwierdzenie od Netflix.

NAJNOWSZE