Dom z papieru sezon 5 - czy fani są zadowoleni z zakończenia? Reakcje internautów

2021-12-03 15:22 Adrian Rybak
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z papieru powrócił z nowymi odcinkami. Bez wątpienia był najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku, ponieważ to ostatnia część kultowego serialu. Niektórzy już zdążyli obejrzeć zakończenie. Jakie są ich oceny? Zebraliśmy kilka opinii internautów na temat finału Domu z papieru.

Dom z papieru sezon 5 - czy fani są zadowoleni z zakończenia? Reakcje internautów. Dom z papieru już jest! Netflix opublikował ostatnią część piątego sezonu. Nowe odcinki można oglądać od 3 grudnia 2021. Fani z całego świata nie mogli się doczekać, aby obejrzeć kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Niektórzy wzięli nawet wolne w pracy, aby móc obejrzeć na raz wszystkie nowe odcinki. Wiele osób ma za sobą już długi seans i w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze komentarze. Co piszą widzowie o zakończeniu jednego z najsłynniejszych seriali w historii? W ESKA Cinema sprawdziliśmy opinię fanów tej produkcji. Znajdziesz je niżej.

Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!

Dom z papieru - reakcje na zakończenie

- Zalałam się łzami. Taką więź twarzą ci aktorzy. To zakończenie mnie złamało - pisze na Twitterze użytkowniczka @dajmioddech. - To naprawdę dobry finał. Cieszę się, że tak to się zakończyło - ocenił inny Twitterowicz. Ogólne wrażenie internautów o ostatnim odcinku jest bardzo dobre. A jakie jest wasze zdanie?

Dom z papieru - o czym jest?

Akcja serialu dzieje się w Hiszpanii. Główne postacie to osiem osób o różnych umiejętnościach. Trafiają oni pod skrzydła człowieka znanego pod pseudonimem Profesor. Wspólnie ustalają ambitny plan. Postanawiają dokonać skoku stulecia i obrabować hiszpańską mennicę. Na miejscu muszą walczyć o zdobycie łupu oraz uniknięcie aresztowania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE