Dom z papieru doczeka się spin-offu? Ten szczegół na to wskazuje!

2021-05-17 15:35 Adrian Rybak
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Dom z papieru to jeden z najpopularniejszych seriali, jakie można znaleźć w serwisie VOD Netflix. Fani z niecierpliwością wyczekują piątek sezonu. Teraz pojawiły się informacje, że może powstać spin-off słynnej hiszpańskiej produkcji. Wskazywać ma na to jeden szczegół. Czy fani doczekają się nowości?

Dom z papieru nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Hiszpański serial zalicza się do grona najpopularniejszych seriali na całym świecie. Nic więc dziwnego, że fani oczekują wielu nowości. Niedawno zakończyły się nagrania do 5. sezonu i najwierniejsi widzowie doszukali się pewnej informacji. Na stronie internetowej IMDB, czyli serwisu gromadzącego dane na temat produkcji filmowych i telewizyjnych, w obsadzie nowego sezonu pojawi się Alba Flores. Do niedawna aktorka grała Nairobi, jednak postać zginęła. Jej obecność w obsadzie może oznaczać, że nowy sezon będzie spin-offem, a nie kontynuacją serialu. Większość fanów jest jednak zdania, że Nairobi pojawi się w 5. sezonie jedynie w retrospekcjach. Jak będzie, dowiemy się niedługo, jednak spin-offy to z pewnością coś, na co liczy wielu widzów Domu z papieru.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Dom z papieru - o czym jest?

Akcja serialu dzieje się w Hiszpanii. Główne postacie to osiem osób o różnych umiejętnościach. Trafiają oni pod skrzydła człowieka znanego pod pseudonimem Profesor. Wspólnie ustalają ambitny plan. Postanawiają dokonać skoku stulecia i obrabować hiszpańską mennicę. Na miejscu muszą walczyć o zdobycie łupu oraz uniknięcie aresztowania.

Dom z papieru - koreańska wersja

Sukces serialu Dom z papieru był tak duży, że postanowiono zrobić jego nową wersję. Powstanie w Korei Południowej. Informacja o postępach w realizacji nowej wersji serialu pojawiła się w środę 31 marca 2021. Netflix poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na ten moment nie wiadomo za wiele o produkcji. Alex Pina, producent wykonawczy Domu z papieru, jest podekscytowany możliwością współpracy z twórcami z Półwyspu Koreańskiego. Jest przekonany, że uda im się nadać nowej świeżości tej historii. Serial ma mieć 12 odcinków. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE