Doda 12 kroków do miłości - zwiastun, godziny emisji

Doda
Autor: WBF Doda

Na premierę tego reality show fani Dody czekali od dawna. Już na początku września w Polsacie wystartuje wyjątkowy program, którego bohaterką jest najbarwniejsza postać naszego show-biznesu. Doda. 12 kroków do miłości to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego, którego celem jest odnalezienie prawdziwej miłości. Sprawdźcie zwiastun i godziny emisji.

Doda w tym roku świętowała 20-lecie pracy artystycznej, ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w polsatowskim reality show Bar, który opuściła już jako wielka gwiazda. Przez lata Doda odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu.  Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, a nawet konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi – jej życie prywatne to porażka. Program ma za zadanie to zmienić.

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu, aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski Dżaga i najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa – doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z rozmów z psychologiem wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ja w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości? Zobaczymy jesienią w Polsacie.

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun

Już 3 września na antenie Polsatu startuje program Doda. 12 kroków do miłości. Takiego programu jeszcze nie było! Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Dorota Doda Rabczewska pod okiem kamer i przy współpracy z psychologiem Leszkiem Mellibrudą spróbuje znaleźć sobie partnera życiowego. Zwiastun produkcji prezentujemy na stronie.

Doda. 12 kroków do miłości - godziny emisji 

Show Dody będzie emitowane co tydzień, o godzinie 20:00. Czy piosenkarka w ten sposób wypowiada "wojnę" stacjom TVP2 i TVN, które w tym samym czasie będą emitować swoje klasyki, czyli The Voice of Poland i Mam talent? Niewykluczone!

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE