Disney+ z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Gwiezdne wojny: Akolita” i serial o Karlu Lagerfeldzie

i

Autor: Disney+ Disney+ z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Gwiezdne wojny: Akolita” i serial o Karlu Lagerfeldzie

Co warto obejrzeć?

Disney+ z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Gwiezdne wojny: Akolita” i serial o Karlu Lagerfeldzie

2024-06-03 13:17

Co oglądać w czerwcu w Disney+? Na platformie pojawi się kilka ciekawych nowości, w tym kolejny serial z uniwersum “Gwiezdnych wojen”. Rozpiskę najciekawszych tytułów prezentujemy poniżej.

Przepych, wielka moda, romans i rywalizacja – to wszystko zawita w czerwcu do Disney+ za sprawą premiery serialu “Becoming Karl Lagerfeld”, zaś “Akolita”, czyli prequel prequeli “Gwiezdnych wojen”, zabierze nas w tajemniczą podróż z Mistrzem Jedi, który zmierzy się z niebezpieczną wojowniczką ze swojej przeszłości. Ponadto zobaczymy też kostiumowy serial inspirowany historią rodziny z Radomia oraz nową odsłonę “Zabójczych umysłów”. Pełną rozpiskę najciekawszych filmowo-serialowych premier od Disney+ na czerwiec br. zamieszczamy poniżej.

GWIEZDNE WOJNY: AKOLITA – premiera 5 czerwca (dwa odcinki, reszta co tydzień)

W serialu “Akolita” śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) przeciwko niebezpiecznej wojowniczce z jego przeszłości (Amandla Stenberg). W miarę pojawiania się kolejnych wskazówek, podążają oni mroczną ścieżką, a złowrogie siły sprawiają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje....

BECOMING KARL LAGERFELD – premiera 7 czerwca (wszystkie odcinki)

Rok 1972. Karl Lagerfeld ma 38 lat i jest projektantem mody ready-to-wear, nieznanym szerszej publiczności. Kiedy na jego drodze staje Jacques de Bascher – ambitny i niefrasobliwy młody dandys – wszystko ulega zmianie. Lagerfeld postanawia zmierzyć się ze swoim przyjacielem Yves'em Saint Laurentem, geniuszem haute couture, wspieranym przez budzącego respekt Pierre'a Bergé’a. Glamour, bitwy ego, ekstrawaganckie uroczystości i niszczycielska pasja – zobacz, jak Karl Lagerfeld stał się legendą.

WITAMY WE WREXHAM, sezon 3 – premiera 12 czerwca (dwa odcinki, reszta co tydzień)

W 2020 roku Rob McElhenney i Ryan Reynolds wspólnymi siłami kupili grający w piątej lidze klub piłkarski Wrexham w nadziei, że stworzą historię sukcesu, której wszyscy będą kibicować. Świat to dostrzegł, a w zespole zaszły zmiany. Po piętnastu bolesnych sezonach w National League klub w końcu awansował z powrotem do English Football League. Czy Wrexham AFC sprosta nowym wyzwaniom i sięgnie po kolejne sukcesy?

ZABÓJCZE UMYSŁY, sezon 17 – premiera 14 czerwca (dwa odcinki, reszta co tydzień)

Po szokującym finale poprzedniego sezonu, nowa odsłona “Zabójczych umysłów” rozpoczyna się w momencie, gdy elitarny zespół profilerów FBI bada śmiertelną tajemnicę GOLD STAR. W miarę odkrywania spisku, jednostka BAU napotyka nieoczekiwane komplikacje - seryjny morderca Elias Voit negocjuje umowę, która przenosi go do aresztu federalnego na własnym podwórku BAU. Zespół staje w obliczu największego jak dotąd zagrożenia, a jego konsekwencje będą poważne.

MY MIELIŚMY SZCZĘŚCIE – premiera 19 czerwca (wszystkie odcinki)

Oparta na bestsellerze New York Timesa autorstwa Georgii Hunter, adaptacja powieści “My mieliśmy szczęście” to miniserial inspirowany niesamowitą, choć prawdziwą, historią pewnej rozdzielonej na początku II wojny światowej żydowskiej rodziny. Fabuła podąża za nimi przez kontynenty, a bohaterowie, robiąc wszystko, co w ich mocy, starają się przetrwać i ponownie ze sobą zjednoczyć. “My mieliśmy szczęście” jest świadectwem tego, jak w obliczu najmroczniejszych chwil XX wieku ludzki duch może nie tylko przetrwać, lecz nawet rozkwitnąć. Serial jest hołdem dla triumfu nadziei i miłości, które przezwyciężają wszelkie przeciwności losu.

DIANE VON FURSTENBERG: NA STRAŻY STYLU – premiera 25 czerwca

Historia pionierki znanej na całym świecie pod inicjałami DVF. Dziecko ocalałej z Holokaustu, księżniczka z małżeństwa i założycielka marki modowej. Film zawiera wywiady z Oprah Winfrey, Markiem Jacobsem, Hillary Rodham Clinton i nie tylko.

SPRAWDŹ TEŻ: Szykuje się najlepszy serialowy miesiąc od lat? W czerwcu czekają nas aż 4 mocne premiery

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34