Disney+ PAŻDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe Disney+ Disney+ PAŻDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

Disney+ PAŹDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

2022-09-28 21:49

Co ciekawego obejrzeć na Disney+ w październiku 2022 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przejrzeliśmy listę premier Disney+ na ten miesiąc i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Disney+ - filmy i seriale na październik 2022. Jakie produkcje debiutują na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od Myszki Miki.

Disney+ PAŹDZIERNIK 2022 - najciekawsze premiery

Gdy dni stają się coraz krótsze, Disney+ przygotował wiele ciekawych propozycji, które umilą nam długie wieczory. Na początku miesiąca na platformę trafią wszystkie odcinki serialu "The Bear" - komediodramatu rozgrywającego się w Chicago, który został doceniony przez zagranicznych widzów i krytyków. Ponadto, na platformie pojawi się coś dla fanów true crime - serial kryminalny "Candy: Śmierć w Teksasie" z Jessicą Biel w roli głównej, a także propozycje dla miłośników grozy, w tym nowa produkcja Marvela - "Werewolf by Night", będąca pierwszym pełnoprawnym horrorem w ramach tego uniwersum. 

Disney+ PAŹDZIERNIK 2022 - lista nowości

Szczegółową listę premier Disney+ na październik 2022 zamieszczamy poniżej.

"The Bear" - 5 października 2022 na Disney+

Głównym bohaterem "The Bear" jest Carmen "Carmy" Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

"Werewolf By Night" - 7 października 2022 na Disney+

Najnowsza produkcja Marvela ze styku horroru i komedii, utrzymana w klimatach kina grozy lat 50. "Werewolf By Night" nakreśli nam ekranowe losy Jacka Russella, którego przed laty poznaliśmy na kartach komiksów Domu Pomysłów. Musimy przyznać, że film zapowiada się wyśmienicie, a ponadto twórcy obiecali, że w trakcie seansu spotkamy wiele rozmaitych stworów, z Man-Thingiem na czele. 

"Candy: Śmierć w Teksasie" - 12 października 2022 na Disney+

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

"Rosaline" - 14 października 2022 na Disney+

"Rosaline" to świeże i komediowe spojrzenie na klasyczną historię miłosną "Romea i Julii" Szekspira, opowiedzianą z perspektywy kuzynki Julii, Rosaline, która jest również niedawną miłością Romea. Gdy Romeo poznaje Julię i zaczyna coś do niej czuć, Rosaline łamie się serce i za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do słynnego romansu oraz pragnie odzyskać swój obiekt uczuć.

"Barbarzyńcy" - 26 października 2022 na Disney+

Nowy, obiecujący horror z Billem Skarsgårdem w jednej z głównych ról. Młoda kobieta udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i rezerwuje dom na nocleg. Gdy przyjeżdża późno na miejsce, okazuje się, że zaszła pomyłka i dom został wynajęty również obcemu mężczyźnie, który już się w nim rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom postanawia jednak nie szukać innego miejsca. Wkrótce odkrywa, że jest o wiele więcej powodów do obaw niż niespodziewany gość.

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4