Diagnoza

i

Autor: fot. TVN

Diagnoza sezon 3 - kiedy nowe odcinki? O czym będą? Co się wydarzy?

2018-10-16 13:34

Diagnoza sezon 3 powstanie! Absolutny hit wiosennej ramówki TVN doczeka się kontynuacji. Kiedy możemy spodziewać się premierowych odcinków i co przygotowali nam twórcy?

Diagnoza to jeden z tych seriali, który widzowie pokochali od pierwszego odcinka. Produkcja TVN opowiada o losach Anny Leśniewskiej, która w wyniku tragicznego wypadku straciła pamięć. Dzięki determinacji bohaterka powoli odzyskuje swoją tożsamość i odkrywa mroczne sekrety swojego dawnego zycia. W serialu Diagnoza widz dostaje zarówno wątki medyczne, kryminalne jak i miłosne. Świetna oglądalność Diagnozy 2 (ponad 2 miliony widzów) sprawiła, że stacja zdecydowała się na nakręcenie nowych odcinków. Kiedy 3 sezon Diagnozy trafi na ekrany?

Diagnoza - 5 zaskakujących faktów, których nie wiesz o serialu

Diagnoza sezon 3 - kiedy?

Nowe odcinki Diagnozy obejrzymy w jesiennej ramówce TVN! Diagnoza sezon 3 będzie emitowany tak jak dotychczas - we wtorki, o 21:30 w TVN, począwszy od 4 września. Możemy przypuszczać, że zrealizowanych będzie ponownie 13 premierowych odcinków.

Diagnoza sezon 3 - o czym będzie?

Co się wydarzy w 3 sezonie Diagnozy? "W kolejnym sezonie znów zaskoczymy naszych widzów. Pojawią się nowe mocne postaci oraz związane z nimi zawiłe i zaskakujące historie…” zdradziła Dorota Kośmicka, producentka. Do obsady dołączyła także znakomita polska aktorka - Danuta Stenka, która wcieli się w Bognę Mróz. Sukces serialu to nie tylko ciekawy scenariusz, ale także bardzo dobra obsada aktorska. Przypomnijmy, że w Diagnozie wystepują m.in. Maja Ostaszewska (Anna Leśniewska), Adam Woronowicz (Jan Artman), Magdalena Popławska (Marta Artman), Maciej Zakościelny (Michał Wolski).

Diagnoza - wyniki mówią same za siebie

Diagnoza emitowana jest od 20 lutego br. we wtorki o godz. 21: 30. Po siedmiu odcinkach produkcja miała średnio 2,041 mln widzów przy udziale wynoszącym 17,41 proc. w grupie 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma w grupie komercyjnej! Największą widownię zgromadził pierwszy odcinek, emitowany 20 lutego, który oglądało aż 2,27 mln osób! (mat. prasowe)

Diagnoza - zwiastun