Diagnoza - 5 zaskakujących faktów, których nie wiesz o serialu TVN

2018-02-11 10:41
Diagnoza
Autor: mat.prasowe

Diagnoza to serial medyczno-kryminalny stacji TVN, który od pierwszego odcinka skradł serca milionów Polaków. Dla wszystkich fanów produkcji przygotowaliśmy 5 ciekawostek, o których mogliście nie wiedzieć.

Diagnoza to serial medyczno-kryminalny stacji TVN w reżyserii Michała Otłowskiego, Łukasza Palkowskiego i Xawerego Żuławskiego. Pierwszy sezon składa się z 13 epizodów i emitowany jest w każdy wtorek o 21:30. Serial opowiada historię Anny Nowak, która w skutek wypadku traci pamięć i trafia do szpitala. Wspólnie z lekarzami walczy o odzyskanie pamięci . Kobieta zaczyna zadawać sobie pytania: kim jest, jakim jest człowiekiem, czy skrzywdziła kogoś, a może sama jest ofiarą? Z czasem zaczyna przypominać sobie fragmenty z życia. Jej pobyt w szpitalu nie podoba się jednemu z tamtejszych lekarzy - Janowi Artmanowi.

Diagnoza sezon 2: wojna między Anną a Artmanem! Nie tylko o dzieci! VIDEO

Diagnoza - zaskakujące fakty

1. Zdjęcia do serialu kręcone były w Rybniku m.in. na Placu Jana Pawła II, na rynku, przy ul. Kościuszki, na skwerze przy ul. Raciborskiej, przy ulicach Gliwickiej, Na Górze, Góreckiego i w Chwałowicach. Miasto zapłaciło stacji TVN za realizację serialu w Rybniku 370 tys. złotych.
2. Serial Diagnoza ogląda średnio 2 miliony widzów.
3. Obecnie trwają prace nad drugim sezonem serialu, którego premiera najprawdopodobniej odbędzie się wiosną 2018 roku.
4. Jednym z reżyserów Diagnozy jest Łukasz Palkowski - twórca filmu Bogowie.
5. Szpital, w których rozgrywa się akcja serialu, to w rzeczywistości budynek Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku.

Diagnoza 2 sezon. Kiedy nowe odcinki przygód Anny Leśniewskiej?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE