Diagnoza sezon 2: wojna między Anną a Artmanem! Nie tylko o dzieci! VIDEO

2018-02-18 16:44
Diagnoza
Autor: screen z facebook.com/diagnozatvn

Drugi sezon Diagnozy to nie tylko stracie Anny Leśniewskiej i Jana Artmana o opiekę nad dziećmi... Zobaczcie zwiastun nowych odicnków, który zdradza kolejną intrygę!

Diagnoza powraca! Na nowe odcinki serialu czeka mnóstwo widzów, ktorzy z wypiekami na twarzy śledzili losy Anny Leśniewskiej podczas pierwszego sezonu produkcji TVN. Stacja wraz z ogłoszeniem wiosennej ramówki opublikowała także zwiastun drugiego sezonu medyczno-kryminalnego serialu, który zdradza nam, co mniej więcej będzie się działo w premierowych epizodach.

Diagnoza 2 sezon. Kiedy nowe odcinki przygód Anny Leśniewskiej?

Diagnoza sezon 2: Anna kontra Artman

Jak dobrze pamiętamy w ostatnim odcinku pierwszego sezonu, Anna odzyskała prawa opieki nad dziećmi. Artman postanowił zrezygnować z prestiżowej posady w Berlinie i walczyć, o to co stracił. W zwiastunie drugiego sezonu Diagnozy widać, że para zupełnie nie potrafi nawiązać wspólnego dialogu. Zaś Jan w swoim stylu wplącze Annę w poważną intrygę kryminalną. I najwyraźniej odniesie zamierzony cel, czego dowodem mogą być słowa Michała skierowane do Leśniewskiej: "Zdajesz sobie sprawę z tego co zrobiłaś?". Zapowiada się najprawdę interesująco!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE