Diagnoza 2 sezon. Kiedy nowe odcinki przygód Anny Leśniewskiej?

2018-03-06 20:43
Diagnoza 2
Autor: screen facebook/diagnozatvn

Diagnoza 2 - to już pewne! Rosnąca z odcinka na odcinek widownia sprawiła, że producenci zdecydowali się na kontynuację życiowych perypetii Anny Nowak. Kiedy nowe odcinki serialu?

Drugi sezon serialu Diagnoza potwierdzony! Stacja TVN jest zadowolona z oglądalności kryminalno-medycznej produkcji, która z odcinka na odcinek rośnie. Co wiemy o drugim sezonie Diagnozy? Na pewno zobaczymy Annę Nowak, w którą ponownie wcieli się Maja Ostaszewska. Niestety nie są znane żadne szczegóły dotyczące fabuły, która najprawdopodobniej jest dopiero w powijakach.

Diagnoza sezon 2 odc 1: Artman mści się na Annie. Leśniewska w tarapatach

Diagnoza 2 sezon: kiedy

Diagnoza sezon 2 wystartuje już 20 lutego. Emisja serialu w każdy wtorek o 21:30 w TVN! Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie Diagnozy występują m.in. Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE