David Beckham wraca do gry w piłkę! Sportowiec został gwiazdą serialu Disneya

2022-09-23 13:10 Leon Pietrzak
David Beckham
Autor: Rex Features/East News

Listopad 2022 będzie należeć do Davida Beckhama? Legendarny piłkarz powrócił do swoich angielskich korzeni, by ratować jedną ze sportowych drużyn. Sporo sentymentu, wzruszająca opowieść i kulisy sławy młodych sportowców. Tak prezentuje się nowy serial od Disney+.

Piłka, piętka, do tyłu strzał i bramka. David Beckham to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy piłkarskiego świata i jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy w latach 2004-2009. I mimo, że jako zawodnik PSG zakończył karierę w 2013 roku, to futbol ma w sercu do dziś. Wielokrotnie nagradzany zawodnik jest również właścicielem Studia 99, gdzie realizuje różne produkcje m.in. dla platform streamingowych. Jedną z nich jest "Drużyna w opałach". Tytuł jest wyjątkowym projektem, bo został zrobiony w formie dokumentu i opowie historię, która jest bliska Beckhamowi. Co więcej, piłkarz sam w nim wystąpi i pokaże młodziakom jak się kopie w piłkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylvester Stallone z wizytą w Watykanie. Dostał klucze do wszystkich najważniejszych miejsc!

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

David Beckham w serialu Disney+

Serial David Beckham: Drużyna w opałach to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys - drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. Jednak nie jest to byle jaka liga! To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny.

Sonda
Który piłkarz jest najlepszym aktorem na boisku?

David Beckham: Drużyna w opałach - data premiery, ile odcinków?

Produkcja trafi do biblioteki Disney+ i będzie można ją oglądać już od 9 listopada 2022. Serial będzie składać się z 4. odcinków, a wszystkie zostaną udostępnione jeszcze tego samego dnia. Poniżej udostępniamy oficjalną zapowiedź.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE