David Beckham

i

Autor: Rex Features/East News

David Beckham wraca do gry w piłkę! Sportowiec został gwiazdą serialu Disneya

2022-09-23 13:10

Listopad 2022 będzie należeć do Davida Beckhama? Legendarny piłkarz powrócił do swoich angielskich korzeni, by ratować jedną ze sportowych drużyn. Sporo sentymentu, wzruszająca opowieść i kulisy sławy młodych sportowców. Tak prezentuje się nowy serial od Disney+.

Piłka, piętka, do tyłu strzał i bramka. David Beckham to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy piłkarskiego świata i jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy w latach 2004-2009. I mimo, że jako zawodnik PSG zakończył karierę w 2013 roku, to futbol ma w sercu do dziś. Wielokrotnie nagradzany zawodnik jest również właścicielem Studia 99, gdzie realizuje różne produkcje m.in. dla platform streamingowych. Jedną z nich jest "Drużyna w opałach". Tytuł jest wyjątkowym projektem, bo został zrobiony w formie dokumentu i opowie historię, która jest bliska Beckhamowi. Co więcej, piłkarz sam w nim wystąpi i pokaże młodziakom jak się kopie w piłkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylvester Stallone z wizytą w Watykanie. Dostał klucze do wszystkich najważniejszych miejsc!

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

David Beckham w serialu Disney+

Serial David Beckham: Drużyna w opałach to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys - drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. Jednak nie jest to byle jaka liga! To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny.

Sonda
Który piłkarz jest najlepszym aktorem na boisku?

David Beckham: Drużyna w opałach - data premiery, ile odcinków?

Produkcja trafi do biblioteki Disney+ i będzie można ją oglądać już od 9 listopada 2022. Serial będzie składać się z 4. odcinków, a wszystkie zostaną udostępnione jeszcze tego samego dnia. Poniżej udostępniamy oficjalną zapowiedź.