Sylvester Stallone

i

Autor: Rex Features/East News

Sylvester Stallone z wizytą w Watykanie. Dostał klucze do wszystkich najważniejszych miejsc!

2022-09-23 10:50

Sylvester Stallone przyleciał do Rzymu, by promować nowy serial. Podczas wizyty znalazł chwilę czasu na zwiedzanie okolicznych miejsc, a nawet pochwalił się kluczami, które otwierają wszystkie drzwi w Watykanie. Tak, nawet te od Kaplicy Sykstyńskiej!

Sylvester Stallone to aktor, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Legendarny Rambo ciągle jest aktywny w branży, ale i tak większość widzów kojarzy go ze starych kultowych ról. Niedawno przyleciał do Rzymu w związku z promocją serialu kryminalnego "Tulsa King", gdzie wciela się w szefa mafii, który ledwo po wyjściu z więzienia próbuje założyć nowy gang. Znalazł też odrobinę czasu na zwiedzanie, a swoją wizytę upamiętnił kilkoma zdjęciami. Na jednym z nich pochwalił się wyjątkowymi kluczami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twórcy Stranger Things trollują fanów? Widzowie próbują rozszyfrować tajemniczy obrazek!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Sylvester Stallone i klucze, które otwierają wszystko

Aktor opublikował post na Instagramie, w którym trzyma kilka ogromnych pęków kluczy. Są one o tyle wyjątkowe, że mają otwierać wszystkie najważniejsze miejsca w Watykanie i tak bardzo ważne, że kiedy wziął je do swoich rąk, to nie spuszczali go z oczu. Niektóre z tych kluczy są tak stare jak drzwi, które otwierają: mają po dwa, trzy, a nawet cztery wieki!

"Bardzo niecodzienna i wyjątkowa chwila. Pozwolono mi potrzymać KLUCZE, króte otwierają KAŻDE drzwi w całym Watykanie! Łącznie z Kaplicą Sykstyńską! Cieszę się, że nazwaliśmy naszą piękną córkę tak pięknym imieniem jak Sistine. Oczywiście, że gdy miałem KLUCZE, to nie spuszczali mnie z oczu. Nie mam do nich pretensji" - napisał pod zdjęciem, które udostępniamy poniżej

Serial Tulsa King - o czym jest film?

Produkcja została stworzona przez twórców Wilka z Wall Street oraz Yellowstoine i Sicario. Sylvester Stallone wciela się tam w nowojorskiego mafioza - Dwighta "Generała" Manfrediego. Po 25-letniej odsiadce wychodzi za mury więzienia i nie podoba mu się to, jak został potraktowany przez swojego szefa. Postanawia działać na własną rękę i buduje swoje imperium od początku.