Sylvester Stallone z wizytą w Watykanie. Dostał klucze do wszystkich najważniejszych miejsc!

2022-09-23 10:50 Leon Pietrzak
Sylvester Stallone
Autor: Rex Features/East News

Sylvester Stallone przyleciał do Rzymu, by promować nowy serial. Podczas wizyty znalazł chwilę czasu na zwiedzanie okolicznych miejsc, a nawet pochwalił się kluczami, które otwierają wszystkie drzwi w Watykanie. Tak, nawet te od Kaplicy Sykstyńskiej!

Sylvester Stallone to aktor, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Legendarny Rambo ciągle jest aktywny w branży, ale i tak większość widzów kojarzy go ze starych kultowych ról. Niedawno przyleciał do Rzymu w związku z promocją serialu kryminalnego "Tulsa King", gdzie wciela się w szefa mafii, który ledwo po wyjściu z więzienia próbuje założyć nowy gang. Znalazł też odrobinę czasu na zwiedzanie, a swoją wizytę upamiętnił kilkoma zdjęciami. Na jednym z nich pochwalił się wyjątkowymi kluczami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twórcy Stranger Things trollują fanów? Widzowie próbują rozszyfrować tajemniczy obrazek!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Sylvester Stallone i klucze, które otwierają wszystko

Aktor opublikował post na Instagramie, w którym trzyma kilka ogromnych pęków kluczy. Są one o tyle wyjątkowe, że mają otwierać wszystkie najważniejsze miejsca w Watykanie i tak bardzo ważne, że kiedy wziął je do swoich rąk, to nie spuszczali go z oczu. Niektóre z tych kluczy są tak stare jak drzwi, które otwierają: mają po dwa, trzy, a nawet cztery wieki!

"Bardzo niecodzienna i wyjątkowa chwila. Pozwolono mi potrzymać KLUCZE, króte otwierają KAŻDE drzwi w całym Watykanie! Łącznie z Kaplicą Sykstyńską! Cieszę się, że nazwaliśmy naszą piękną córkę tak pięknym imieniem jak Sistine. Oczywiście, że gdy miałem KLUCZE, to nie spuszczali mnie z oczu. Nie mam do nich pretensji" - napisał pod zdjęciem, które udostępniamy poniżej

Serial Tulsa King - o czym jest film?

Produkcja została stworzona przez twórców Wilka z Wall Street oraz Yellowstoine i Sicario. Sylvester Stallone wciela się tam w nowojorskiego mafioza - Dwighta "Generała" Manfrediego. Po 25-letniej odsiadce wychodzi za mury więzienia i nie podoba mu się to, jak został potraktowany przez swojego szefa. Postanawia działać na własną rękę i buduje swoje imperium od początku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE