Dark sezon 3: kiedy premiera? Data, obsada, liczba odcinków

2020-05-27 15:41
Dark
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Po wielu miesiącach oczekiwań i niepewności fani serialu Dark w końcu poznali datę premiery trzeciego, a zarazem finałowego sezonu! Dark to pierwsza niemieckojęzyczna produkcja oryginalna Netflixa, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Serial nie tylko zyskał ogromną liczbę fanów na całym świecie, ale także spotkał się z niezwykle przychylnym przyjęciem przez krytyków. Ocena serialu na IMDb to 8,2/10!

Dark sezon 3: kiedy premiera? Data, obsada, liczba odcinków. Co już wiadomo o finałowym sezonie serialu? Pierwszy sezon Dark ukazał się 1 grudnia 2017 roku. Mimo że produkcja dość szybko została przedłużona na kolejny sezon, fani serialu musieli poczekać na niego dość długo, bo aż do czerwca 2019 roku.

Dark sezon 3: kiedy premiera? Data, obsada, liczba odcinków

26 maja na YouTubie w końcu pojawił się zwiastun zapowiadający trzeci sezon serialu. Na finałowe odcinki Dark widzowie nie będą musieli na szczęście czekać aż tak długo - cały trzeci sezon zostanie udostępniony już 27 czerwca 2020 roku. W obsadzie ponownie mają pojawić się:

  • Louis Hofmann,
  • Jordis Triebel,
  • Lisa Vicari,
  • Mark Waschke,
  • Andreas Pietschmann,
  • Lea van Acken.

Pierwszy sezon liczył 8 odcinków, a drugi był nieco dłuższy - składał się z 10 odcinków. Póki co twórcy nie ujawnili informacji, z ilu odcinków będzie składał się finał Dark. Jednak biorąc pod uwagę, że tym razem żegnamy się z serialem, możemy liczyć, że finał będzie miał raczej 10 epizodów.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE