Stranger Things sezon 4 będzie dłuższy! Ile będzie mieć odcinków?

2020-02-11 12:55 kw
Stranger Things 4
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Stranger Things to serial, który jest obecny na Netfliksie od 2016 roku. Od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne odsłony produkcji. Ku uciesze fanów Stranger Things, twórcy serialu zapowiedzieli, że powstanie czwarty sezon. Gdyby tego było mało, ma być on nieco dłuższy, niż zakładano. Ile odcinków będzie liczyć? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Stranger Things sezon 4 będzie dłuższy! Ile będzie mieć odcinków? Fani hitowego serialu Netfliksa byli zachwyceni, kiedy dowiedzieli się, że współpraca platformy z braćmi Duffer jeszcze się nie zakończyła. Powstanie czwarty sezon, którego akcja tym razem będzie mieć miejsce poza Hawkins. Pojawić się mają nowi bohaterowie, którzy mogą nieźle namieszać. Ile odcinków będzie liczyć czwarty sezon?

Stranger Things sezon 4 - ile odcinków?

Twórcy serialu Stranger Things szykują niespodziankę dla fanów produkcji. Nowa odsłona hitu ma być nieco dłuższa i zawierać będzie aż 9 odcinków. Jeden z nich będzie odcinkiem specjalnym, w którym bracia Duffer przybliżą widzom historię jednej z postaci. Fani podejrzewają, że może chodzić o Jedenastkę, w którą wciela się Millie Bobby Brown.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy premierę będzie mieć czwarty sezon Stranger Things.

Stranger Things 4 - zapowiedź

NAJNOWSZE