agnieszka rolnik szuka żony 10

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Agnieszka z "Rolnik Szuka Żony" zakochana! W programie nie znalazła miłości, ale już ma nową sympatię!

2023-12-13 12:45

Widzowie są po wielkim finale "Rolnik szuka żony 10". Jak się okazało, ostatni odcinek był bardzo emocjonujący i nie zabrakło w nim nawet łez. Duże zaskoczenie wywołała Agnieszka, która nie znalazła miłości w programie, ponieważ odrzuciła wszystkich swoich kandydatów. Rolniczka pochwaliła się, że jest zakochana! Kim jest sympatia Agnieszki?

Fani 10. edycji "Rolnik szuka żony" nie mogli narzekać na brak emocji i zwrotów akcji w minionej niedawno odsłonie programu. Okazało się, że związek Waldka i Ewy nie przetrwał, ale rolnik układa sobie życie u boku innej uczestniczki - Doroty. Ania postanowiła kontynuować swój związek z Jakubem, a miłosne relacje Nicoli i Darka oraz Sary i Artura nie przetrwały. Dużym zaskoczeniem dla widzów, okazała się być Agnieszka. Agnieszka odrzuciła wszystkich kandydatów podczas programu i tym samym musiała go opuścić. Teraz, chwali się nową sympatią i uczuciami, które jej towarzyszą. Kim jest partner Agnieszki?

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość poza programem!

Wielu internautów zastanawiało się, co dzieje się u Agnieszki z "Rolnik szuka żony 10". Rolniczka postanowiła zafundować fanom programu niemałe zaskoczenie. Agnieszka zdradziła, że w jej życiu pojawił się wyjątkowy mężczyzna, a w rozmowie z prowadzącą - Martą Manowską - stwierdziła, że jest zakochana. "Jestem otwarta, w relacji. (...) Coś się dzieje. Jest światełko w tunelu. Nie wiem, co z tego będzie, ale jest pozytywnie" - wyznała rolniczka.

Tego, kim jest nowa sympatia Agnieszki, niestety nikt się jeszcze nie dowiedział. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" trzyma te informacje dla siebie. Fani Agnieszki mają nadzieję na to, że ich ulubienica w końcu pochwali się swoim partnerem.

"Rolnik szuka żony". Agnieszka zdobyła się na szczere wyznanie. Fani grzmią i wytykają błędy

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" ma własną, ogromną posiadłość i dobrze prosperujący biznes na Mazurach. Pochodzi z miejscowości Biskupiec w województwie warmińsko-mazurskim. 40-latka może poszczycić się 17-hektarowym gospodarstwem oraz ośrodkiem jeździeckim.

Przed widzami "Rolnik szuka żony" specjalny, świąteczny odcinek, który ukaże się już 25 grudnia 2023 roku.

"Rolnik szuka żony 11" - kiedy następna edycja? Jest decyzja TVP

Rolnik szuka żony". Agnieszka odstrzeliła się do "Jaka to melodia?". Waldemar też mocno się zmienił!