Darii Zawiałow - jej piosenka promuje serial Pajęczyna. W obsadzie Joanna Kulig

2021-10-15 14:51 Adrian Rybak
Darii Zawiałow - jej promuje serial Pajęczyna
Autor: materiały TVN

Najnowszy singiel Darii Zawiałow będzie promował kolejną produkcję Player Original - serial Pajęczyna z Joanną Kulig w roli głównej. Premiera utworu, do którego powstanie także teledysk, już w piątek 15 października w stacjach radiowych oraz w serwisach muzycznych.

Darii Zawiałow - jej piosenka promuje serial Pajęczyna. W obsadzie Joanna Kulig. Już we wtorek 19 października serwis player.pl zaprosi swoich fanów na kolejną premierę produkcji własnej. Serial "Pajęczyna" przeniesie widzów równolegle do 1978 oraz 2010 roku. Podobnie jak promujący ją utwór "Serca gwiazd". Cover przeboju Haliny Frąckowiak z lat 80. usłyszymy w nowoczesnej aranżacji i wykonaniu Darii Zawiałow, jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej. A w przeszłości również uczestniczki talent shows TVN Grupa Discovery - "Mam Talent" oraz "X Factor".

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Pajęczyna - piosenka Darii Zawiałow

Singiel Darii, promujący nowy serial pod marką Player Original, zadebiutuje w stacjach radiowych i serwisach muzycznych już w najbliższy piątek 15 października. Premiera wideoklipu wkrótce.

Pajęczyna - fabuła

„Pajęczyna” to historia Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE