Dance, dance, dance - uczestnicy. Kto występuje w tanecznym show TVP2?

2019-06-13 16:39
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Uczestnicy nowego programu przyciągają widzów przed ekrany! Kogo oglądamy na parkiecie Dance, dance, dance? Przed wami 6 par, które rozgrzeją widzów TVP!

Dance, dance, dance - uczestnicy nowego programu to bardzo dobrze znane w polskim show biznesie pary! Taneczne show TVP już stało się prawdziwym hitem stacji na miarę Tańca z gwiazdami. Przekonywaliśmy się o tym już od pierwszych odcinków programu. Kim są uczestnicy pierwszej polskiej edycji Dance, dance, dance? Sprawdzicie to w naszym artykule.

przeczytaj: Dance, dance, dance - kiedy 2. edycja?

Dance, dance, dance - uczestnicy

Oficjalna oficjalna lista uczestników Dance, dance, dance:

Dance, dance, dance - jury

Taneczne popisy uczestników oceniają:

  • Ewa Chodakowska
  • Robert Kupisz
  • Ida Nowakowska

Dance, dance, dance - kiedy oglądać?

Program można oglądać go o tej samej porze, o której emitowane były odcinki The Voice Kids, czyli w soboty o godz. 20:05. Prowadzącymi program zostali Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Dance, dance, dance - o co chodzi w programie?

Nowe show taneczne, które oglądamy w TVP, ma nieco inną niż dotychczasowe, znane nam programy, formułę. Dance, dance, dance to program, w którym znane osoby sparowane z tancerzami odtwarzają układy taneczne z popularnych, charakterystycznych teledysków - np. Scream Micheala Jacksona, Bad Romance Lady Gagi czy Love Yourself Justina Biebera. Tak wygląda oryginalna wersja programu. W polskiej wersji show pary tworzą jednak wyłącznie celebryci, bez udziału tancerzy.

NAJNOWSZE