Dance, dance, dance - uczestnicy. Kto występuje w tanecznym show TVP2?

2019-06-13 16:39
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Uczestnicy nowego programu przyciągają widzów przed ekrany! Kogo oglądamy na parkiecie Dance, dance, dance? Przed wami 6 par, które rozgrzeją widzów TVP!

Dance, dance, dance - uczestnicy nowego programu to bardzo dobrze znane w polskim show biznesie pary! Taneczne show TVP już stało się prawdziwym hitem stacji na miarę Tańca z gwiazdami. Przekonywaliśmy się o tym już od pierwszych odcinków programu. Kim są uczestnicy pierwszej polskiej edycji Dance, dance, dance? Sprawdzicie to w naszym artykule.

przeczytaj: Dance, dance, dance - kiedy 2. edycja?

Dance, dance, dance - uczestnicy

Oficjalna oficjalna lista uczestników Dance, dance, dance:

Dance, dance, dance - jury

Taneczne popisy uczestników oceniają:

  • Ewa Chodakowska
  • Robert Kupisz
  • Ida Nowakowska

Dance, dance, dance - kiedy oglądać?

Program można oglądać go o tej samej porze, o której emitowane były odcinki The Voice Kids, czyli w soboty o godz. 20:05. Prowadzącymi program zostali Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Dance, dance, dance - o co chodzi w programie?

Nowe show taneczne, które oglądamy w TVP, ma nieco inną niż dotychczasowe, znane nam programy, formułę. Dance, dance, dance to program, w którym znane osoby sparowane z tancerzami odtwarzają układy taneczne z popularnych, charakterystycznych teledysków - np. Scream Micheala Jacksona, Bad Romance Lady Gagi czy Love Yourself Justina Biebera. Tak wygląda oryginalna wersja programu. W polskiej wersji show pary tworzą jednak wyłącznie celebryci, bez udziału tancerzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE