Dance Dance Dance 3 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji programu?

2021-02-28 19:19 kg
Dance Dance Dance 3 - uczestnicy
Autor: materiały prasowe Ola Nowak i Damian Kordas

Dance Dance Dance to program, w którym sześć gwiazdorskich par rywalizuje ze sobą, prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych oraz musicali. Do tej pory powstały dwie edycje show, które cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć trzecia odsłona tanecznego show. Kto wystąpi w nowej edycji Dance Dance Dance?

Dance Dance Dance 3 - uczestnicy. Dance Dance Dance to taneczne show Telewizji Polskiej, w którym wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologiczne. Uczestnicy programu mają za zadanie odwzorować choreografie z klipów największych gwiazd muzycznych oraz najpopularniejsze sceny z filmów tanecznych. W pierwszej edycji programu najlepsi okazali się Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski, natomiast w drugiej triumfowali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Kto wygra trzecią odsłonę Dance Dance Dance, która zbliża się wielkimi krokami?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Dance Dance Dance 3 - uczestnicy

Ku uciesze wszystkich fanów tanecznego programu, już wkrótce na antenie TVP2 będzie mieć premierę trzecia edycja show. Po raz kolejny sześć gwiazdorskich duetów będzie próbowało odwzorować znane nam wszystkim choreografie. Tym razem swoje taneczne umiejętności zaprezentują:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery trzeciej edycji programu. Najpewniej nowe odcinki zadebiutują na przełomie lutego i marca 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE