Oliwia Górniak - kim jest, wiek, Instagram, czy to rodzina Edyty Górniak?

2021-05-01 21:01 AR
Oliwia Górniak i Roksana Węgiel
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER (East News)

Oliwia Górniak niespodziewanie pojawiła się w showbiznesie. Wystąpi w najnowszej edycji programu Dance Dance Dance. Jej partnerką będzie zwyciężczyni Eurowizji Junior Roksana Węgiel. Wiele osób zastanawia się, kim jest nowa gwiazda TVP, ile ma lat, skąd pochodzi oraz czy jest spokrewniona z Edytą Górniak. Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

Dance Dance Dance 3 rozpoczyna się już w piątek 19 marca. Jedną z uczestniczek nowej edycji tanecznego programu jest Oliwia Górniak, której towarzyszyć będzie popularna młoda wokalistka Roksana Węgiel. Wiele osób zastanawia się kim jest przyjaciółka Roxie. Okazuje się, że Oliwia pochodzi z tego samego miasta co Roksana. Mowa o Jaśle. Z tego samego miejsca pochodzi także Michał Szpak. Dziewczyna ma 17 lat i uczy się w Liceum Ogólnokształcącym. Jej udział w programie Dance Dance Dance nie jest przypadkowy. Przyjaźń z Roksaną to niejedyny powód. Nastolatka od lat uczy się tańca. Brała udział w XIX Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się w Jasielskim Domu Kultury. Z pewnością jej występy zachwycą wielu widzów TVP. Niektórzy zastanawiają się, czy Oliwia spokrewniona jest z Edytą Górniak, ale od razu wyjaśniamy - to tylko zbieżność nazwisk.

Dance Dance Dance: Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą

Oliwia Górniak - Instagram

Oliwię można znaleźć w mediach społecznościowych. Nazwa jej konta na Instagramie to oliwiaxgorniak. Aktualnie nastolatka ma 8 700 obserwujących, ale ta liczba z pewnością będzie wzrastać wraz z kolejnymi odcinkami programu Dance Dance Dance. Po jej zdjęciach widać, że ma zadatki na influencerkę. Na profilu można znaleźć także zdjęcia z prób do programu oraz jej poprzednie występy taneczne.

Dance Dance Dance 3 - kto wystąpi?

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak to tylko jedna z par biorących udział w najnowszej edycji programu. Pozostali uczestnicy to Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

Najnowsze