Dance, Dance, Dance 2 - prowadzący. Kto poprowadzi drugą edycję programu TVP?

2020-01-15 16:32 kw
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Dance, Dance, Dance to program, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Od samego początku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród widzów. Gwiazdy w każdym odcinku wykonują układy choreograficzne z teledysków, musicali oraz filmów. W pierwszej edycji show udział wzięli między innymi Kasia Dziurska i Emilian Gankowski oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak. Program prowadzili Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel. Kto będzie gospodarzem drugiej edycji show?

Dance, Dance, Dance 2 - prowadzący. Kto poprowadzi drugą edycję programu TVP? Dance, Dance, Dance to program, który zadebiutował na antenie TVP w wiosennej ramówce stacji w 2019 roku. W pierwszej odsłonie show udział wzięło sześć gwiazdorskich par, które w każdym odcinku prezentowały inną choreografię. Ich występy oceniało jury w składzie: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Okazuje się, że jury czekają jednak zmiany, ponieważ nie zobaczymy w nim już najpopularniejszej trenerki wszystkich Polek. Zmiany zajdą również wśród prowadzących show. 

Dance, Dance, Dance 2 - prowadzący

Pierwsza edycja programu  Telewizji Polskiej cieszyła się sporą oglądalnością, dzięki czemu podjęto decyzję, o nakręceniu kolejnej odsłony. Już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć drugą edycję programu Dance, Dance, Dance. Początkowo mówiło się, że w roli prowadzących nie zobaczymy już ani Barbary Kurdej-Szatan, ani Tomasza Kammela. Okazuje się jednak, że prezenter dalej będzie gospodarzem show. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto stanie przy jego boku. Podobno pod uwagę są brane Marcelina Zawadzka oraz Patricia Kazadi. Jeżeli pojawią się oficjalne informacje w tym temacie, poinformujemy was o tym. 

NAJNOWSZE