Dance, Dance, Dance 2 – jury. Kto zastąpi Ewę Chodakowską?

2019-12-11 20:02 kw
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Program Dance, Dance, Dance zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Taneczne show od samego początku cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z chęcią śledzili taneczne popisy gwiazd. W pierwszej edycji udział wzięli między innymi Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Ich występy oceniało jury w składzie: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Okazuje się, że w drugiej edycji zabraknie popularnej trenerki. Kto zajmie jej miejsce?

Dance, Dance, Dance 2 – jury. Kto zastąpi Ewę Chodakowską? Program Dance, Dance, Dance okazał się prawdziwym hitem. Taneczne show Telewizji Polskiej co tydzień przyciągało przed ekrany telewizorów ogromną publikę. Przez kilka tygodni gwiazdorskie pary odtwarzały układy taneczne z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych teledysków. W pierwszej edycji show znane osoby zatańczyły między innymi do piosenek: Survivor, Time of My Life, Party Rock Anthem czy też U Can’t Touch This. 

Dance, Dance, Dance 2 - jury

W pierwszej edycji programu widzowie mieli okazję oglądać taneczne popisy sześciu gwiazdorskich par. W premierowej odsłonie show udział wzięli: Patricia Kazadi z siostrą Victorią, Monika Mazur i Dariusz Wieteska, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Ich występy oceniało niezawodne jury w składzie: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz.

W 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej mają zadebiutować nowe odcinki programu Dance, Dance, Dance. Niestety okazuje się, że zabraknie w nich popularnej trenerki. Ma ona zbyt dużo innych zobowiązań, które wiążą się z częstymi podróżami. Uniemożliwia jej to uczestnictwo w nagrywaniu nowej serii. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto zajmie jej miejsce. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

NAJNOWSZE