Pętla - premiera, obsada, zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. O czym jest?

2020-06-03 8:48
Patryk Vega
Autor: WBF

Patryk Vega zdecydowanie nie zasypia gruszek w popiele. Można śmiało powiedzieć, że autor Kobiet mafii jest jednym z najbardziej 'płodnych' polskich reżyserów. W 2019 roku ukazały się jego dwa filmy, w 2020 światło dzienne ujrzał film Bad Boy, a do kin mają ponoć trafić także Kobiety mafii 3 oraz Small World, opowiadający o handlu dziećmi. Niespodziewanie na początku czerwca Vega zapowiedział zwiastun swojej nowej produkcji - Pętla.

Pętla - premiera, obsada, zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. O czym jest nowa produkcja reżysera? Patryk Vega wielokrotnie dał się poznać jako twórca, który w swoich produkcjach odnosi się do prawdziwych wydarzeń i często na tym opiera swoje filmy. Podobnie ma być także w przypadku Pętli - film ma podobno nawiązywać do tzw. afery podkarpackiej.

Pętla - obsada

Jak na razie o filmie nie wiadomo zbyt wiele, a Patryk Vega bardzo mocno dozuje widzom najważniejsze informacje. Nieoficjalnie mówi się o tym, że w filmie pojawią się Antoni Królikowski oraz Katarzyna Warnke, którzy wielokrotnie współpracowali już z reżyserem. Królikowski zagrał główną rolę w ostatnim filmie reżysera - Bad Boy.

Pętla - premiera, zwiastun

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana. W środę, 3 czerwca z samego rana Patryk Vega na swoim Facebooku udostępnił zwiastun reżyserski Pętli. Zapowiada się mocne kino? Oceńcie sami. 

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE