Dagmara Każmierska

i

Autor: AKPA Dagmara Kaźmierska smutno o "TzG"

Taniec z gwiazdami

Dagmara Kaźmierska smutno o "TzG". "To nie jest fajne"

2024-03-26 11:47

Dagmara Kaźmierska to z pewnością jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Widzowie pokochali ją za udział w show TTV "Królowe życia", a teraz z wypiekami na twarzy obserwują jej występy w "Tańcu z gwiazdami". Po ostatnim odcinku Dagmara opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej podczas występów.

Dagmara Kaźmierska zaistniała w polskim show-biznesie wraz z emisją how TTV "Królowe życia". Widzowie pokochali ją za jej charyzmę oraz cięty dowcip. Kaźmierska nie ukrywała, że chciałaby znaleźć prawdziwą miłość i ponownie wyjść za mąż. Choć wielu widziałoby ją w parze z jej przyjacielem Jackiem, to ich relacja jest jedynie czysto koleżeńska. Jesienią ubiegłego roku na antenie Polsatu mogliśmy oglądać Dagmarę przemierzającą Polskę w poszukiwaniu idealnego kandydata na męża. W tej przygodzie towarzyszyli jej syn Conan oraz Jacek, którzy wybierali dla niej odpowiednich, ich zdaniem, kandydatów. Niestety, "Królowej życia" nie udało się znaleźć tego jedynego, jednak show "Dagmara szuka męża" cieszyło się taką popularnością, że Super Polsat zdecydowała się na realizację kolejnego sezonu. Właśnie ruszyły castingi do drugiej edycji, a nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej jesienią.

Dagmara Kaźmierska na gorąco po "Tańcu z gwiazdami"! Mówi o Conanie i Jacku!

"Królowa życia" w "Tańcu z gwiazdami"

Kiedy Telewizja Polsat ogłosiła, że jedną z par 14. edycji "Tańca z gwiazdami" będzie Dagmara Kaźmierska, wielu przecierało oczy ze zdziwienia. Jej udział w programie budził wiele kontrowersji, nie tylko z powodu przeszłości celebrytki, ale także z powodu jej problemów zdrowotnych. Gwiazda niedawno uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego ucierpiały jej stopy. Na parkiecie radzi sobie jednak dobrze. Choć jurorzy nie szczędzą jej słów krytyki, to widzowie chętnie oglądają kolejne odcinki z jej udziałem.

Dagmara Kaźmierska smutno o "TzG"

W tanecznym show Polsatu Kaźmierska tańczy w parze z Marcinem Hakielem. Choć na początku sporo mówiło się o tym, że niezbyt się ze sobą dogadują, to zdaje się, że wszystkie te informacje były jedynie plotkami. Każdy występ to nie tylko ciężkie treningi, ale także spore emocje. Szczególnie ciężki był ostatni odcinek, który wyemitowano 24 marca. Wówczas z programem pożegnały się, nie jedna, a aż dwie pary. Szczególnie pożegnanie się z programem Filipa Chajzera poruszyło "Królową Życia". Dagmara Kaźmierska w wywiadzie dla Świata Gwiazd powiedziała szczerze, jakie emocje towarzyszą jej podczas każdego odcinka.

Ja nie sądziłam, że Filip odpadnie. Ale ja tych ludzi wszystkich tak polubiłam, że czy odpada Filip, czy ktokolwiek inny, mi będzie tak samo przykro. To nie jest fajne, że ktoś odpada - powiedziała Kaźmierska.